Norwegian Air

Norwegian Air Shuttle stabdo tolimųjų skrydžių vykdymą

Norvegijos pigių skrydžių oro linijos Norwegian Air Shuttle pranešė stabdančios veiklą, kaip tolimųjų skrydžių aviakompanija. Tai reiškia, jog ši oro bendrovė nebevykdys skrydžių į kitus žemynus (Šiaurės Ameriką ir Aziją). Šis sprendimas buvo priimtas, kaip dalis bendrovės gelbėjimo plano nuo bankroto.

Norwegian Air dar pernai pranešė, jog susiduria su finansinėmis problemomis ir imasi restruktūrizacijos proceso. Siekiant, jog šis procesas būtų sėkmingas buvo priimtas sprendimas atsisakyti didžiųjų orlaivių naudojimo bei skrydžių į kitus kontinentus. Aviakompanija dabar skraidys tik Europos žemyne naudodama Boeing 737 orlaivius.

Aviakompanija planuoja mažinti savo darbuotojų skaičių arba pasiūlyti jiems alternatyvias pareigas savo Jungtinės Karalystės, Prancūzijos, Italijos ir Ispanijos bazėse. Šis sprendimas paveiks beveik 1100 bendrovės darbuotojų.

Bendrovės vadovas Jacobas Schramas teigė:

„Trumpųjų skrydžių vykdymas visada buvo mūsų veiklos pagrindas ir nuo dabar dar labiau formuos kitą aviakompanijos ateities etapą. Man džiugu pranešti, jog pagaliau turime parengę tikslų planą, kuris padės Norwegian Air startuoti iš naujo. Orientuodamiesi tik į trumpus skrydžius sieksime įsitvirtinti rinkoje, pritraukti naujų investuotojų ir savo klientams teiktį tik aukščiausio lygio produktą”.

Norwegian Air Shuttle buvo išpopuliarėjusi, kaip pigių skrydžių aviakompanija, kuri siūlo labai pigius skrydžius iš Europos į kitus žemynus. Bilietų kainos prasidėdavo vos nuo 99Eur. Daugelis skeptikų manė, jog toks verslo modelis, kai aviakompanija vykdo pigių trumpųjų ir ilgųjų skrydžių veiklą nepasiteisins ir nėra galimas. Dabar tenka pripažinti, jog jie buvo teisus.

Aviakompanija taip pat išplatino pranešimą, jog su keleiviais, kurie buvo įsigiję bilietus ilgiesiems skrydžiams bus susisiekta atskirai dėl kompensacijų bei išlaidų padengimo.


Planuojate kelionę? Turime jums keletą patarimų:

  • Ieškote pigių skrydžių bilietų?

Skrydžių bilietų paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner.net paslaugomis.

Skyscanner.net – greičiausia ir geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner.net pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Viešbučių ir nakvynės vietų ieškokite per Booking.com rezervavimo sistemą.

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote išskirtinės vietos nakvynei?

Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti virš 250 000 nuomojamų būstų net 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars.com automobilių nuomos rezervacijos sistema.

Rentalcars.com – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus ir norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionei kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!