Skrendampigiai.lt svetainės privatumo politika

Paskelbta 2020-11-01

Kaip mes renkame jūsų informaciją?

Šioje svetainėje, kai kurios informacijos rinkimui gali būti panaudoti slapukai (cookies). Slapukai, tai itin mažo dydžio failai kuriuose saugoma informacija. Jie gali būti įrašyti automatiškai į jūsų kompiuterį apsilankius bet kurioje svetainėje ir saugomi jūsų kompiuteryje tam tikrą nustatytą laiką.

Dalis šioje svetainėje naudojamų slapukų reikalingi pagrindinėms svetainės funkcijoms, pvz., įsiminti, kokią informaciją išsaugojote komentavimo laukeliuose, kad tos pačios informacijos nereikėtų suvesti dar kartą; tačiau slapukus mes taip pat naudojame ir analizuodami naudojimąsi svetaine. Taip pat slapukus naudojame, rinkdami informaciją apie jūsų įrenginį, kuriuo naršote šioje svetainėje. Žinodami kokiu įrenginiu naršote ir su tuo susijusią informaciją galime geriau pritaikyti savo svetainę jūsų poreikiams ir interesams. Visus arba tam tikrus slapukus jūs galite ištrinti ir užblokuoti savo naudojamos naršyklės pagalba. 

Kokią jūsų informaciją mes renkame?

Komentarai. Komentarai skirti šios internetinės svetainės lankytojams laisvai reikšti nuomonę. Kai lankytojas pakomentuoja įrašą, mes išsaugome informaciją, kurią lankytojas pats įveda į laukelius ir papildomai – lankytojo IP adresą bei naršyklės agento informaciją. Ši informacija mums reikalinga, kad galėtume automatiškai aptikti ir sustabdyti netikrus komentarus – šlamštą (spam). Kai lankytojas pakomentuoja įrašą, jis gali pasirinkti išsaugoti tokią informaciją kaip el. pašto adresas ir svetainės adresą slapukų (cookies) pavidalu. Ši funkcija skirta tam, kad kitą kartą lankytojui nereikėtų dar kartą suvedinėti tų pačių duomenų. Šie slapukai saugomi lankytojų naršyklėje vienerius metus. Lankytojų komentarai gali būti tikrinami per automatines (trečiųjų šalių) sistemas skirtas šlamšto aptikimui.

Žinučių užklausų formos. Informacija, kurią suvedate mūsų žinučių užklausų formose yra siunčiama mums į el. pašto dėžutę ir saugoma joje neribotą laiką arba ištrinama, kai ji tampa neaktuali. Jokia informacija šioje formoje be lankytojų žinios nėra renkama.

Google Analytics slapukai

Mes naudojame Google Analytics programinę įrangą šiai interneto svetainei analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi svetaine. Ši informacija yra saugoma Google. Google privatumo politika rasite čia.

Trečiųjų šalių interneto svetainės

Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas. //g.ezoic.net/privacy/skrendampigiai.lt

Kaip mes apsaugome jūsų informaciją?

Mes imamės visų priemonių, kad apsaugotume jūsų asmeninius duomenis, įgyvendindami teisės aktų numatytas organizacines ir technines duomenų saugumo priemones. Asmens duomenys yra tvarkomi saugiomis priemonėmis, kurios apsaugo šiuos duomenis nuo neteisėto sunaikinimo, atskleidimo ar kitų neteisėtų veiksmų.

Privatumo politikos atnaujinimai

Mes pasiliekame teisę bet kada keisti šią privatumo politiką siekiant tobulinti svetainės turinio kokybę. Pakeitimai ir paaiškinimai įsigalios iškart po jų paskelbimo svetainėje. Jei atliksime esminius šios politikos pakeitimus svetainės lankytojai apie tai bus informuoti.

Jeigu turite klausimų dėl mūsų privatumo politikos arba norite atnaujinti/pakeisti ar ištrinti savo asmeninę informaciją galite su mumis susisiekti el. paštu – info@skrendampigiai.lt

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!