Visi mėgsta keliauti. Kelionės mus išlaisvina, praplečia mūsų akiratį ir praturtina gyvenimą. Šiandien keliauti yra kaip niekad pigu ir paprasta, o pigiausia tą daryti keliaujant savarankiškai. Tačiau keliaujant savarankiškai kelionės planavimas gali kelti tam tikrų iššūkių ir klausimų: kur rasti ir įsigyti pigius skrydžių bilietus? Kur geriausia apsistoti? Ką pamatyti? Šios svetainės tikslas yra padėti jums rasti atsakymus į šiuos klausimus. Nesvarbu, ar jūs esate užkietėjęs keliautojas, ar žmogus norintis pigiai aplankyti savo giminaičius ir šeimą užsienyje, ar tas kuris pirmą kartą nusprendė savo atostogas ir keliones susiplanuoti pats – skrendampigiai.lt yra tai ko jums reikia.

Skrendampigiai.lt kasdien ieško ir skelbia labai pigių skrydžių bilietų pasiūlymus. Svetainėje taip pat galite rasti įvairias naujienas ir patarimus pigių savarankiškų kelionių tema. Ir svarbiausia – visa tai nemokama!

O dabar skrendam! Ir skrendam pigiai!

Keli aspektai, kuriuos svarbu paminėti:

1. Skrendampigiai.lt nėra skrydžių bilietų ir kelionių pardavimų svetainė. Tai reiškia, jog čia negalėsite įsigyti bilietų ar užsisakyti viešbučių tiesiogiai, bet tikrai rasite geriausius ir pigiausius pasiūlymus kaip tai padaryti.

2. Skrendampigiai.lt neatsako už pateiktų pasiūlymų galiojimo laiką ir kainų pokyčius. Skristi pigiai dažniausiai galima pasinaudojus pigių skrydžių oro linijų arba įvairių akcijų metu taikomais pasiūlymais, kurių galiojimo laikas yra ribotas ir nenuspėjamas ir skrydžių bilietų kainos gali pasikeisti labai greitai. 

3. Norint įsigyti skrydžių bilietus pigiai reikia veikti greitai! Patariame atkreipti dėmesį į pasiūlymo paskelbimo laiką. Kuo daugiau laiko bus praėję nuo pasiūlymo paskelbimo, tuo mažesnė galimybė, jog pateikta kaina jame dar galios.

4. Prenumeruokite skrendampigiai.lt naujienlaiškį, reguliariai lankykitės šioje svetainėje ir sekite svetainės paskyrą Facebook’e . Darydami tai būsite tikri, jog naujausius ir geriausius pasiūlymus pastebėsite pirmieji ir galėsite jais pasinaudoti pigiausiomis kainomis.

5. Visas svetainėje patalpintas turinys yra originalus ir sukurtas svetainės kūrėjų. Skrendampigiai.lt svetainėje nėra talpinami iš anksto užsakyti reklaminiai įrašai, o jeigu kada tokie įrašai bus patalpinti, apie tai bus pranešta įrašo pradžioje.

6. Perskaitę 5 punktą galėjote pagalvoti – „bet gi aš matau tam tikras reklamas puslapyje” ir esate teisūs. Naršydami svetainės turinį pastebėsite nuorodas į kitas svetaines (skrydžių bilietų pardavimo, viešbučių užsakymo ir t.t.). Šios nuorodos yra taip vadinamos – partnerių nuorodos (affiliate links). Paspaudę ant šių nuorodų jūs būsite nukreipti į partnerių svetainę. Jei nuspręsite ką nors įsigyti ar užsisakyti per ją skrendampigiai.lt gaus mažą komisinių dalį iš savo partnerių. Jums tai nieko papildomai nekainuos, o skrendampigiai.lt komandai tai bus didžiulė paskata ir toliau dalintis pigių skrydžių bei kelionių pasiūlymais.

7. Su mumis galite susisiekti kontaktais, kurie nurodyti žemiau. Stengsimės visada padėti ir atsakyti į kilusius klausimus, juk mūsų tikslas, plėsti savarankiškai pigiai skrendančių ir keliaujančių žmonių ratą. 

Jeigu reikia patarimų ir pagalbos norint skristi pigiai ar planuojat keliones, susisiekite su mumis el. paštu info@skrendampigiai.lt arba užpildę formą žemiau:

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!