Norwegian Air Shuttle

Norwegian Air Shuttle oro linijos kreipėsi į teismą dėl apsaugos nuo bankroto

Norvegijos pigių skrydžių oro linijos „Norwegian Air Shuttle” kreipėsi į Airijos teismą, prašydamos teisinės apsaugos nuo kreditorių dviems savo įmonėms, kurios registruotos Airijoje.

Dar prieš koronaviruso krizę „Norwegian Air Shuttle” oro bendrovė vis susidurdavo su didžiuliais finansiniais sunkumais siekdama išlikti rinkoje, tačiau finansinėmis injekcijomis jai visada padėdavo Norvegijos vyriausybė. Lapkričio 9 dieną Norvegijos parlamente buvo priimtas sprendimas neberemti oro bendrovės ir jos prašymas skirti daugiau lėšų buvo atmestas. Dėl šio sprendimo oro Linijos nusprendė kreiptis į Airijos teismą ir prašyti laikinųjų apsaugos priemonių dviems savo įmonėms, kurios registruotos Airijoje.

„Norwegian Air Shuttle” Airijoje valdo dvi įmones – „Norwegian Air International” ir „Artic Aviation Assets”. Pirmoji įmonė yra atsakinga už oro bendrovės tarptautinių maršrutų vykdymą ir organizavimą, o antroji už oro bendrovės orlaivių parką ir jo priežiūrą.

Airijos teismui patvirtinus laikinąsias apsaugos priemones „Norwegian Air Shuttle” kreditoriai negalės reikšti pretenzijų ir teisių į bankroto iškėlimo procedūrą 100 dienų.

Oro linijų vadovas Jacobas Schramas teigė, jog šis laiko tarpas leis jiems pradėti įmonės restruktarizavimo procesą ir leis vykdyti sklandesnes derybas su kreditoriais dėl „Norwegian Air Shuttle” ateities. Planuojama, kad restrukturizacija užtruks iki 5 mėnesių. J. Schramas taip pat patikino, kad per šį laiką visi suplanuoti skrydžiai įvyks.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!