wizz air

Žiemos skrydžių tvarkaraštis Lietuvos oro uostose? Aviakompanijos atšaukia daugiau nei 10 skrydžių krypčių

Kiekvienų metų lapkričio 1 dieną oro bendrovės pradeda organizuoti skrydžius, taip vadinamu „žiemos tvarakraščiu”. Koks žiemos skrydžių tvarkaraštis bus Lietuvos oro uostose šiais metais?

Kol kas naujienos ne kokios. Aviakompanijos siaurina savo skrydžių krypčių žemėlapius iš visų Lietuvos oro uostų. Be įprastų sezoninių svyravimų, uždaromi kai kurie maršrutai, kuriais keleiviai skraidinami visais metų laikais.

Nuo rugsėjo 24 d. nebelieka Wizz Air skrydžių iš Vilniaus į Splitą, Graikijos miestus Santoriną ir Zakintą. Nuo spalio 28 d. atšaukiami skrydžiai į Nicą, o nuo spalio 29 d. ir į Atėnus.

Ryanair nuo spalio 29 d. uždaro tris kryptis iš Kauno: į Riminį, Rodo ir Palmos salas, o iš Vilniaus – į Atėnus. Taip pat nuo spalio galo nebelieka Ryanair skrydžių iš Vilniaus į Liverpulį, Frankfurto Hano oro uostą ir nuo spalio 27 d. iš Kauno į Neapolį. T

Maža to, Ryanair uždaro tris skrydžius iš Lietuvos į Rytų Europos miestus. Nuo spalio 29 d. nebelieka metus veikusios krypties Kaunas-Budapeštas, vieną vasaros sezoną pabuvusios krypties Vilnius – Gdanskas, taip pat Kaunas – Varšuva.

Nuo spalio pabaigos nebelieka ir oro bendrovės Norwegian skrydžių iš Palangos į Kopenhagą, ši kryptis atidaryta tik vasaros pradžioje. Kaip ir iki šiol toliau iš Palangos į Kopenhagą keleivius skraidins oro linijos SAS.

„Vertinant besibaigiantį vasaros sezoną, reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad tam tikrus pokyčius savo skrydžių geografijoje dalis bendrovių atlieka dėl itin aršios konkurencijos rinkoje. Ženklus degalų kainų augimas, bendroves verčia labai kritiškai įvertinti turimas kryptis, todėl jos greičiausiai atsisako mažiau populiarių krypčių arba tų, į kurias yra labai didelė konkurencija.” – skrydžių atšaukimus pakomentavo Lietuvos oro uostų komunikacijos vadovas Marius Zelenius.


Planuojate kelionę? Turime jums keletą patarimų:

  • Ieškote pigių skrydžių bilietų?

Skrydžių bilietų paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner paslaugomis.

Skyscanner – geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Viešbučių ir nakvynės vietų ieškokite per Booking.com rezervavimo sistemą.

728*90

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote ekskursijos, įdomaus restorano, muziejaus ar neeilinių pramogų?

Keliautojams, kurie savo kelionės metu ieško, ką įdomaus nuveikti, pamatyti ar patirti siūlome pasinaudot GetYourGuide platforma.

728*90

GetYourGuide – internetinė platforma, kuri padeda rasti geriausius pasiūlymus ir įdomiausias patirtis svečioje šalyje. Ši platforma siūlo didžiulį neeilinių veiklų ir pramogų pasirinkimą – nuo ekskursijų, ekstremalių pramogų iki kulinarinių kelionių net 170 pasaulio šalių!60 milijonų keliautojų jau pasinaudojo šia platforma užsisakydami savo potyrius, todėl mes drąsiai rekomenduojame naudotis GetYourGuide ir patirti daugybę neišdildomų įspūdžių savo kelionių metu! Nuorodą į šią platformą rasite čia.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars automobilių nuomos rezervacijos sistema.

Rentalcars – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus ir norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionei kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!