Wizz Air bil

Wizz Air akcija! Skrydžių bilietai su nuolaidomis iki 25%

Vengrų pigių skrydžių aviakompanija Wizz Air skelbia „Juodojo penktadienio” (angl. black friday) išpardavimą ir siūlo skrydžių bilietus su iki 25% siekiančiomis nuolaidomis.

Ši Wizz Air akcija galioja iki 2023 m. lapkričio 24 d. 23.59 val. (Centrinės Europos laiku). Akcija taikoma skrydžiams, kurie vyks iki 2024 metų kovo 15 dienos.

Žemiau rasite kelis skrydžių bilietų rezervacijos, pritaikius šią Wizz Air akciją pavyzdžius:

Vilnius – Kutais (2023-12-04):

WIZZ AIR AKCIJA
Pirkti skrydžių bilietus

Vilnius – Reikjavikas (2023-12-11):

Pirkti skrydžių bilietus

Vilnius – Malaga (2023-12-16):

Pirkti skrydžių bilietus

Vilnius – Roma (2023-12-13):

Pirkti skrydžių bilietus

Kaunas – Londonas (Liutono oro uostas) (2023-12-17):

Pirkti skrydžių bilietus

Skrydžių bilietus galite įsigyti tiesiogiai Wizz Air aviakompanijos interneto svetainėje – wizzair.com. Svetainėje galėsite pasirinkti bilietus sau tinkamomis datomis, susipažinti su aviakompanijos taisyklėmis ir užsisakyti papildomų paslaugų.

Šios Wizz Air akcijos taisyklės ir sąlygos:

  • Ši akcija galioja 2023 m. lapkričio 24 d. nuo 00.00 iki 23.59 val. (CET laiku) („Akcijos vykdymo laikotarpis“).
  • Promotion1 suteikia iki 20 % nuolaidą skrydžio kainai. Iki 20 % nuolaida taikoma skrydžio kainai, neįskaitant administravimo mokesčio. Iki 20 % nuolaida taikoma kai kuriems skrydžiams, kuriuos galima įsigyti svetainėje wizzair.com ir naudojantis WIZZ mobiliąja programa Akcijų vykdymo laikotarpiu.
  • Promotion2 suteikia iki 25 % nuolaidą „Wizz Discount Club“ nariams. Iki 25 % nuolaida taikoma skrydžio kainai, neįskaitant administravimo mokesčio. Iki 25 % nuolaida taikoma kai kuriems skrydžiams, kuriuos galima užsisakyti svetainėje wizzair.com arba naudojantis WIZZ mobiliąja programa Akcijos vykdymo laikotarpiu.

Daugiau informacijos apie šią akciją galite rasti čia.


Planuojate kelionę? Turime jums keletą patarimų:

  • Ieškote pigių skrydžių bilietų?

Skrydžių bilietų paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner paslaugomis.

Skyscanner – geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Viešbučių ir nakvynės vietų ieškokite per Booking.com rezervavimo sistemą.

728*90

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote ekskursijos, įdomaus restorano, muziejaus ar neeilinių pramogų?

Keliautojams, kurie savo kelionės metu ieško, ką įdomaus nuveikti, pamatyti ar patirti siūlome pasinaudot GetYourGuide platforma.

728*90

GetYourGuide – internetinė platforma, kuri padeda rasti geriausius pasiūlymus ir įdomiausias patirtis svečioje šalyje. Ši platforma siūlo didžiulį neeilinių veiklų ir pramogų pasirinkimą – nuo ekskursijų, ekstremalių pramogų iki kulinarinių kelionių net 170 pasaulio šalių!60 milijonų keliautojų jau pasinaudojo šia platforma užsisakydami savo potyrius, todėl mes drąsiai rekomenduojame naudotis GetYourGuide ir patirti daugybę neišdildomų įspūdžių savo kelionių metu! Nuorodą į šią platformą rasite čia.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars automobilių nuomos rezervacijos sistema.

Rentalcars – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus ir norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionei kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!