Vueling

Vueling skryžių bilietai panaudojus kodą 25% pigiau!

Ispanų pigių skrydžių oro bendrovė Vueling irgi neria į juodojo penktadienio (angl. „Black Friday”) karštinę ir siūlo įsigyti skrydžių bilietus su nuolaidomis iki 25%.

Vueling – antra pagal dydį Ispanijos pigių skrydžių oro bendrovė, jos pavadinimas kilo nuo ispaniško žodžio „vuelo”, kuris reiškia skrydį. Aviakompanijos būstine laikomas Barselonos El Prato oro uostas, iš jo Vueling atlieka daugumą savo skrydžių. Aviakompanija savo orlaivių parke turi daugiau nei 100 orlaivių. Pagrindinės Vueling siūlomos kryptis skrydžiams – vakarų ir vidurio Europos didieji oro uostai, bei Viduržemio jūros regionas.

Kaip įsigyti Vueling bilietus su nuolaidos kodu? Norint panaudoti nuolaidos kodą, perkant bilietus per Vueling rezervacijos sistemą, renkantis norimą skrydį į laukelį nuolaidos kodas (angl. „promo code”) tereikia įvesti kodą BLACK25 ir jums bus pritaikyta 25% nuolaida.

Vueling skrydžių bilietų iš Barselonos El Prato į Londono Gatviko oro uostą, šių metų gruodžio 26 dienai, kainos su akcija pavyzdys:

vueling

Skrydžių bilietus galite įsigyti oficialioje Vueling interneto svetainėje – vueling.com

Akcija galioja nuo lapkričio 26d. iki lapkričio 29d. Skrydžių bilietų su nuolaida, panaudojus akcijos kodą, galima rasti skrydžiams iki 2021 metų spalio 31 dienos.

Daugiau informacijos apie akciją galite rasti čia.

Nusprendėte pigiai skristi pasinaudojus šią akcija? Šaunu! Pats metas surasti vietą, kur galėtumėte ir apsistoti pigiai savo kelionės metu. Norint surasti pigų viešbutį siūlome naudotis Booking.com paslaugomis. Booking.com yra viena didžiausių, populiariausių ir plačiausią viešbučių tinklą siūlanti rezervacijos sistema pasaulyje, čia galite rasti daugiau kaip 2 563 380 viešbučių ir apgyvendimo vietų labai geromis kainomis.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje galite pasirinkti jums tinkamą kelionės tikslą bei datas ir būsite nukreipti į Booking.com svetainę, kur lengvai, paprastai ir pigiai galėsite užsisakyti viešbutį savo kelionei.

Booking.com

Keliautojams, kurie nori patirti dar daugiau įspūdžių siūlome vietos savo nakvynei ieškoti Airbnb platformoje. Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti daugiau kaip 250 000 nuomojamų būstų 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje galite pasirinkti jums tinkamą kelionės tikslą bei datas ir būsite nukreipti į Airbnb platformą, kur lengvai ir paprastai rasite daugybę privačių būstų savo kelionei.

Išsirinkote kur apsistoti per Airbnb, bet tai bus pirmas, kai naudojate šią platformą? Rekomenduojame vietą nakvynei užsakyti spustelėjus šią nuorodą. Padarę tai, gausite iki 50Eur nuolaidą savo pirmam užsakymui. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu? Siūlome pasinaudoti Rentalcars.com automobilių nuomos rezervacijos sistema. Rentalcars.com – didžiausią ir plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus pigiai ar norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionės metu kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!