Ukrainian International Airlines

Ukrainian International Airlines pristatė apžvalginius skrydžius virš Kijevo ir Černobylio

Visą pasaulį paveikusi koronaviruso pandemija ypač pakenkė komercinės aviacijos sektoriui. Siekdamos išlikti ir gauti papildomų pajamų aviakompanijos savo klientams pristato vis daugiau naujų, nestandartinių paslaugų ir pramogų susijusių su aviacija.

Pagrindinis Ukrainos oro vežėjas Ukrainian International Airlines irgi pabandė pritaikyti šią strategiją ir savo klientams pasiūlė gana originalią pramogą – apžvalginius skrydžius virš sostinės Kijevo, Gostomelio miesto ir Černobylio bei Pripetės zonų.

Skrydžiams bus naudojamas aviakompanijos Embraer 195 orlaivis, jie vyks iš Kijevo Borispolio oro uosto. Pirmasis toks skrydis suplanuotas šių metų kovo 7 dieną. Vieno bilieto kaina, beje su maitinimu skrydžio metu – 2660 Ukrainos grivnų arba 95 JAV doleriai.

ukrainian international airlines

Ukrainian International Airlines taip pat paskelbė šių skrydžių programą:

Viso skrydžio laikas – 1 valanda ir 10 minučių

  • 11:00 Pakilimas iš Borispolio oro uosto.
  • 11:00-11:15 Skrydis virš Dniepro upės ir Kijevo.
  • 11:15-11:30 Skrydis virš Pripetės.
  • 11:30-11:45 Skrydis virš Černobylio.
  • 11:45-12:00 Skrydis virš Gostomelio. Čia įsikūrusi didžiausio pasaulyje krovinio orlaivio AN-225 „Mriya” bazė, tad skrydžio metu bus galima apžiūrėti šį orlaivį iš oro.
  • 12:00-12:10 Grįžimas į Borispolio oro uostą.
Ukrainian International Airlines
Ukrainian International Airlines skrydžio virš Kijevo ir Černobylio maršrutas / nuotrauka – UIA

Skrydis bus vykdomas vos 900 metrų aukštyje, tad jo metu tikrai bus galima apžvelgti visus svarbius ir įdomus objektus – nuo įspūdingo Kijevo senamiesčio iki mitais apgaubtų Černobylio ir Pripetės teritorijų.

Po skrydžio Ukrainian International Airlines keleiviams taip pat pasiūlys galimybė aplankyti didžiausią savo orlaivių parko lėktuvą Boeing 777. Jame bus galima pasidaryti nuotraukų pilotų kabinoje su pačiais pilotais ir užduoti jiems klausimų apie jų darbą bei aviaciją.


Planuojate kelionę? Turime jums keletą patarimų:

  • Ieškote pigių skrydžių bilietų?

Skrydžių bilietų paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner paslaugomis.

Skyscanner – geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Viešbučių ir nakvynės vietų ieškokite per Booking.com rezervavimo sistemą.

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote išskirtinės vietos nakvynei?

Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti virš 250 000 nuomojamų būstų net 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars automobilių nuomos rezervacijos sistema.

Rentalcars – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus ir norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionei kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!