šri lanka

Šri Lanka nuo sausio 21 dienos atsidaro turistams

Šri Lankos vyriausybė pranešė, jog nuo šių metų sausio 21 dienos pradeda atverti savo sienas turistams ir lengvinti dėl koronaviruso įvestus apribojimus. Šalies turizmo ministras išplatino oficialių pranešimą, jog Šri Lanka vėl atvira ir yra pasirengusi priimti turistus. Tiesa, norintys įvažiuoti į Šri Lanką turės laikytis tam tikrų taisyklių ir apribojimų.

Remiantis išplatintu pranešimu asmenys, norintis patekti į Šri Lanką turės pateikti ne vėliau kaip prie 96 valandas iki atvykimo į šalį atliktą PGR (greitąjį) koronaviruso testą su neigiamu rezultatu. Tai pat svečiuojantis Šri Lankoje reikės atlikti mažiausiai dar 2 PGR testus – vieną, tik atvykus į viešbutį, o kitą po 5-7 dienų nuo kelionės pradžios. Už šiuos testus teks susimokėti patiems turistams, jų kaina bus apie 80 USD žmogui.

šri lanka

Visi užsieniečiai kol kas galės apsistoti tik Šri Lankos vyriausybės sertifikuotuose, saugiuose viešbučiuose. Jų sąrašą galite rasti čia. Šiuose viešbučiuose turistai turės gyventi mažiausiai 14 dienų po atvykimo į šalį. Praėjus šiam laikotarpiui toliau bus galima laisvai keliauti ir vietą nakvynei rinktis savo nuožiūra.

Atvykus į Šri Lanką arba pildant prašymą vizai asmuos turės įsigyti 12 USD kainuojantį sveikatos draudimą, kuris dengs iki 50 000 USD siekiančias medicinos išlaidas ir galios vieną mėnesį.

Šri Lanka – sala, kurios krantus skalauja Indijos vandenynas. Ilgą laiką ši valstybė buvo britų kolonija, todėl joje stipriai jaučiasi kolonistų palikimas. Šalies gyventojai puikiai kalba anglų kalba, pilna britų architektūros pastatų, net eismas vyksta kairiąją kelio puse. Lankantis Šri Lankoje neįmanoma nusižavėti laukine jos gamta, milžiniškomis arbatos plantacijomis (Šri Lanka yra antra pagal dydį arbatos eksportuotoja pasaulyje) ir mistiškąją budizmo religija.


Planuojate kelionę? Turime jums keletą patarimų:

  • Ieškote pigių skrydžių bilietų?

Skrydžių bilietų paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner.net paslaugomis.

Skyscanner.net – greičiausia ir geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner.net pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Viešbučių ir nakvynės vietų ieškokite per Booking.com rezervavimo sistemą.

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote išskirtinės vietos nakvynei?

Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti virš 250 000 nuomojamų būstų net 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars.com automobilių nuomos rezervacijos sistema.

Rentalcars.com – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus ir norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionei kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
5 1 Įvertinimas
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!