Skrendam pigiai Trondheimą? Skrydžių bilietai į Trondheimą iš Vilniaus tik nuo 29,98Eur pirmyn ir atgal!

Vengrų pigių skrydžių oro bendrovė Wizzair pasiūlė labai pigių skrydžių bilietų į Trondheimą, Norvegijoje. Skrydžiai vykdomi iš Vilniaus. Tai puiki proga aplankyti ten gyvenančius artimuosius ar pigiai nuvykti darbo reikalais. Bilietų kainos prasideda nuo 14,99Eur į vieną pusę, tai pirmyn ir atgal galima suskraidyti tik už 29,98Eur.

Skrydžių datos: skrydžių bilietų už 29,98Eur (Vilnius – Trondheimas – Vilnius) galima rasti nuo 2020 metų lapkričio pabaigos iki 2021 metų vasario galo. Įdomu! Yra bilietų už 14,99Eur į vieną pusę ir per didžiąsiais metų šventes – Šv. Kalėdas ir Naujuosius metus. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi antradieniais ir šeštadieniais. Skrydžių datų bei išvykimo ir atvykimo laikų pavyzdys, per didžiąsias metų šventes:

Skrydžių bilietų įsigijimas: bilietus galite įsigyti tiesiogiai Wizzair aviakompanijos interneto svetainėje – https://www.wizzair.com. Svetainėje galėsite pasirinkti bilietus sau tinkamomis datomis, susipažinti su aviakompanijos taisyklėmis ir užsisakyti papildomų paslaugų. Norint skrydžio bilietus įsigyti pigiai ir būtent už pasiūlyme nurodytą kainą reikia veikti greitai! Patariame atkreipti dėmesį į šio įrašo paskelbimo laiką. Kuo daugiau laiko bus praėję nuo įrašo paskelbimo, tuo mažesnė galimybė, jog pateikta kaina jame dar galios.

Nusprendėte pigiai skristi į Trondheimą? Šaunu! Pats metas surasti vietą, kur galėtumėte ir apsistoti pigiai savo kelionės metu. Norint surasti pigų viešbutį siūlome naudotis Booking.com paslaugomis. Booking.com yra viena didžiausių, populiariausių ir plačiausią viešbučių tinklą siūlanti rezervacijos sistema pasaulyje, čia galite rasti daugiau kaip 2 563 380 viešbučių ir apgyvendimo vietų visame pasaulyje labai geromis kainomis.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje galite pasirinkti jums tinkamas kelionės datas ir būsite nukreipti į Booking.com svetainę, kur lengvai, paprastai ir svarbiausia pigiai galėsite užsisakyti viešbutį savo kelionei į Trondheimą.

Booking.com

Keliautojams, kurie nori patirti dar daugiau įspūdžių ir pajausti tikrą norvegiško gyvenimo dvasią siūlome vietos savo nakvynei ieškoti Airbnb platformoje. Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti daugiau kaip 250 000 nuomojamų būstų 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje galite pasirinkti jums tinkamas kelionės datas ir būsite į Airbnb platformą, kur pasirinkę savo kelionės datas lengvai ir paprastai rasite daugybę privačių būstų Trondheimą.

Išsirinkote kur apsistoti per Airbnb, bet tai bus pirmas, kai naudojate šią platformą? Rekomenduojame vietą nakvynei užsakyti spustelėjus šią nuorodą. Padarę tai, gausite iki 50Eur nuolaidą savo pirmajam užsakymui. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus pigiai ar norint užsisakyti vietą nakvynei savo kelionės metu kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
5 2 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!