Vilnius - Kijevas

Skrendam pigiai į Ukrainą? Pigūs skrydžių bilietai maršrutu Vilnius – Kijevas tik nuo 19Eur!

Latvių pagrindinis oro vežėjas airBaltic neseniai paskelbė, jog atidaro naują skrydžių maršrutą Vilnius – Kijevas ir ta proga pasiūlė labai pigių bilietų. Vilnius – Kijevas skrydžių bilietus dabar galima įsigyti vos už 19Eur. Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus oro uosto į tarptautinį ir didžiausią Kijevo Boryspilio oro uostą vyksta naujais Airbus A220 orlaiviais, į bilieto kainą įskaičiuotas vienas rankinio bagažo vienetas.

Tai puiki proga aplankyti Ukrainos sostinę, kurios gyventojai garsėja savo svetingumu, o pats miestas įspūdinga istorija ir grožiu. Kijevas yra laikomas vienu seniausių miestu Europoje, todėl jame pilna istorinių, įvairios architektūros stiliaus pastatų. Daugelis keliautojų į Kijevą traukia dėl labai pigių pramogų kainų, tai jiems leidžia išbandyti „kulinarines atostogas”. Mieste apstu autentiškų restoranų, kuriuose galima paragauti tradicinių ukrainietiškų valgių – barščių, lašinių, šaltienos ir įvairiausios žvėrienos.

Skrydžių datos ir bilietų įsigijimas: skrydžių bilietų už 19Eur maršrutu Vilnius – Kijevas galima rasti nuo 2021 sausio pradžios iki 2021 kovo galo.

Žemiau rasite keletą pavyzdžių su skrydžių datomis ir kainomis. Nusprendę įsigyti skrydžių bilietus, paspauskite ant mygtuko ar paveikslėlio ir būsite nukreipti į Skyscanner.com svetainę.

Primename, kad Skyscanner.net – didžiausia, greičiausia ir geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Ši sistema jūsų užklausos metu palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner.net pateikti variantai būna pigesni ir geresni, nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums.

2021-01-16:

Vilnius - Kijevas
Pirkti skrydžių bilietus

2021-02-13:

Vilnius - Kijevas
Pirkti skrydžių bilietus

2021-03-02:

Vilnius - Kijevas
Pirkti skrydžių bilietus

2021-03-27:

Vilnius - Kijevas
Pirkti skrydžių bilietus

Taip pat skrydžių bilietus maršrutu Vilnius – Kijevas galite įsigyti tiesiogiai airBaltic oro bendrovės svetainėje – airbaltic.com.

Norint skrydžio bilietus įsigyti pigiai ir būtent už pasiūlyme nurodytą kainą reikia veikti greitai! Patariame atkreipti dėmesį į šio įrašo paskelbimo laiką. Kuo daugiau laiko bus praėję nuo įrašo paskelbimo, tuo mažesnė galimybė, jog pateikta kaina jame dar galios.

Nusprendėte pigiai skristi į Kijevą? Šaunu! Pats metas surasti vietą, kur galėtumėte ir apsistoti pigiai savo kelionės metu. Norint surasti pigų viešbutį siūlome naudotis Booking.com paslaugomis. Booking.com yra viena didžiausių, populiariausių ir plačiausią viešbučių tinklą siūlanti rezervacijos sistema pasaulyje, čia galite rasti daugiau kaip 2 563 380 viešbučių ir apgyvendimo vietų labai geromis kainomis.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje pateikti keleto viešbučių Kijeve pasiūlymai. Norėdami pamatyti daugiau variantų ir surasti viešbutį, sau tinkamomis datomis, spustelkėti ant „peržiūrėti geriausius pasiūlymus” mygtuko ir būsite nukreipti į Booking.com svetainę, kur lengvai ir paprastai rasite viešbutį savo kelionei į Dubrovniką.

Booking.com

Keliautojams, kurie nori patirti dar daugiau įspūdžių ir pajausti tikrą ukrainietiško gyvenimo dvasią siūlome vietos savo nakvynei ieškoti Airbnb platformoje. Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti daugiau kaip 250 000 nuomojamų būstų 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje galite pasirinkti jums tinkamas kelionės datas ir būsite nukreipti į Airbnb platformą, kur lengvai ir paprastai rasite daugybę privačių būstų Kijeve.

Išsirinkote kur apsistoti per Airbnb, bet tai bus pirmas, kai naudojate šią platformą? Rekomenduojame vietą nakvynei užsakyti spustelėjus šią nuorodą. Padarę tai, gausite iki 50Eur nuolaidą savo pirmam užsakymui. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Ieškoti pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars.com automobilių nuomos rezervacijos sistema. Rentalcars.com – didžiausią ir plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus pigiai ar norint užsisakyti vietą nakvynei savo kelionės metu kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!