skrydžiai į stambulą

Skrendam pigiai į Turkiją? Pigūs skrydžiai į Stambulą iš Vilniaus tik nuo 160Eur į abi puses!

Didžiausias ir pagrindinis Ukrainos oro vežėjas Ukraine International Airlines paskelbė kalėdinį skrydžių bilietų išpardavimą ir pasiūlė labai pigių bilietų skrydžiams iš Vilniaus į daugelį krypčių. Viena iš jų – Stambulas. Skrydžiai į Stambulą dabar kainuoja tik nuo 160Eur pirmyn ir atgal!

Skrydžiai vyksta su trumpais tarpiniais persėdimais Ukrainos sostinėje Kijeve. Į skrydžių kainą įskaičiuotas vienas rankinio bagažo vienetas.

Stambulas – didžiausias Turkijos miestas įsikūręs prie Bosforo sąsiaurio. Laikoma, jog šis miestas dalina Europos ir Azijos žemynus ir yra vartai tarp jų. Miesto istorija tikrai įspūdinga ir sena, todėl lankantis Stambule negalima nesižavėti nuostabia turkų architektūra bei paveldu. Turistai Stambule gali patirti galybę įspūdžių. Lankantis Stambule jūs tikrai iš labai arti pažinsite turkų istoriją ir įdomų gyvenimo būdą.

Skrydžių datos ir bilietų įsigijimas: pigių skrydžių bilietų į Stambulą galima rasti nuo 2021 metų birželio pradžios iki 2021 metų rugsėjo galo. Tai puiki proga susiorganizuoti vasaros ar rudens atostogas!

Žemiau rasite keletą pavyzdžių su pigių skrydžių datomis ir kainomis. Nusprendę įsigyti skrydžių bilietus, paspauskite ant mygtuko ar paveikslėlio ir būsite nukreipti į Skyscanner.com svetainę, kur galėsite paieškoti skrydžių į Stambulą sau tinkamoms datoms.

Skyscanner.net – greičiausia ir geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner.net pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums.

2021-06-02/2021-06-09:

skrydžiai į stambulą
Pirkti skrydžių bilietus

2021-07-02/2021-07-09:

skrydžiai į stambulą
Pirkti skrydžių bilietus

2021-08-04/2021-08-11:

skrydžiai į stambulą
Pirkti skrydžių bilietus

2021-09-01/2021-09-08:

skrydžiai į stambulą
Pirkti skrydžių bilietus

Norint skrydžio bilietus įsigyti pigiai ir būtent už pasiūlyme nurodytą kainą reikia veikti greitai! Patariame atkreipti dėmesį į šio įrašo paskelbimo laiką. Kuo daugiau laiko bus praėję nuo įrašo paskelbimo, tuo mažesnė galimybė, jog pateikta kaina jame dar galios.

Skrydžių bilietus taip pat galite įsigyti Ukraine International Airlines oficialioje svetainėje – flyuia.com.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Nusprendėte pigiai skristi į Stambulą ir ieškote pigaus viešbučio? Šaunu! Norint surasti pigų viešbutį siūlome naudotis Booking.com paslaugomis.

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių viešbučių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje pateikti keleto viešbučių Stambule pasiūlymai. Norėdami pamatyti daugiau variantų ir surasti viešbutį, sau tinkamomis datomis, spustelkėti ant „peržiūrėti geriausius pasiūlymus” mygtuko ir būsite nukreipti į Booking.com svetainę, kur lengvai ir paprastai rasite viešbutį savo kelionei.

Booking.com

  • Ieškote išskirtinės vietos nakvynei?

Keliautojams, kurie nori patirti dar daugiau įspūdžių siūlome vietos savo nakvynei ieškoti Airbnb platformoje. 

Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti daugiau kaip 250 000 nuomojamų būstų 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje galite pasirinkti jums tinkamas kelionės datas ir būsite nukreipti į Airbnb platformą, kur lengvai ir paprastai rasite daugybę privačių būstų Stambule bei Turkijoje.

Išsirinkote kur apsistoti per Airbnb, bet tai bus pirmas, kai naudojate šią platformą? Rekomenduojame vietą nakvynei užsakyti spustelėjus šią nuorodą. Padarę tai, gausite iki 50Eur nuolaidą savo pirmam užsakymui. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars.com automobilių nuomos rezervacijos sistema.

Rentalcars.com – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus pigiai ar norint užsisakyti vietą nakvynei savo kelionės metu kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!