skrydziai i bankoka is varsuvos

Skrendam pigiai į Tailandą? Pigūs skrydžiai į Bankoką iš Varšuvos nuo 350Eur į abi puses!

Atsirado pigių skrydžių bilietų į Tailando sostinę Bankoką iš Tarptautinio Šopeno (WAW) oro uosto Varšuvoje. Skrydžius vykdo vienomis geriausių pasaulyje laikomos Turkish airlines oro linijos. Bilietų kainos prasideda nuo 350Eur pirmyn ir atgal. Skrydžiai į Bankoką iš Varšuvos vykdomi su tarpiniu persėdimu Stambulo oro uoste, į skrydžių kainą įskaičiuota po vieną rankinio ir registruoto bagažo vienetą ir maitinimas skrydžių metu.

Bankokas – Tailando sostinė ir didžiausias miestas. Mieste gyvena apie 10 milijonų gyventojų. Bankokas – pagrindiniai šalies „vartai”, čia kasmet apsilanko apie 20 milijonų turistų, kurie nori susipažinti su Tailando sostine prieš pradėdami tolimesnę pažintį su visa šalimi. Lankantis Bankoke galima pasijausti lyg veiksmo filme, šis miestas niekada nemiega, jame skurdas susipina su prabanga. Mieste stūkso daugybę milžiniškų dangoraižių, o šalia jų šliejasi lūšnų kvartalai.

Skrydžių datos ir bilietų įsigijimas: pigių skrydžių bilietų į Bankoką galima rasti nuo 2021 metų gegužės pradžios iki 2021 metų birželio galo.

Žemiau rasite keletą pavyzdžių su skrydžių datomis bei kainomis. Nusprendę įsigyti skrydžių bilietus, paspauskite ant mygtuko ar paveikslėlio ir būsite nukreipti į Skyscanner.net svetainę, kur galėsite paieškoti skrydžių sau tinkamoms datomis.

Skyscanner.net – greičiausia ir geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner.net pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums.

2021-05-05/2021-05-16:

skrydziai i bankoka is varsuvos
Pirkti skrydžių bilietus

2021-05-12/2021-05-25:

skrydziai i bankoka is varsuvos
Pirkti skrydžių bilietus

2021-06-01/2021-06-17:

skrydziai i bankoka is varsuvos
Pirkti skrydžių bilietus

2021-06-16/2021-06-30:

skrydziai i bankoka is varsuvos
Pirkti skrydžių bilietus

Norint skrydžio bilietus įsigyti pigiai ir būtent už pasiūlyme nurodytą kainą reikia veikti greitai! Patariame atkreipti dėmesį į šio įrašo paskelbimo laiką. Kuo daugiau laiko bus praėję nuo įrašo paskelbimo, tuo mažesnė galimybė, jog pateikta kaina jame dar galios.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Skrydžiai į Bankoką iš Varšuvos jūsų planuose ir ieškote viešbučio? Šaunu! Norint surasti viešbutį rekomenduojame pasinaudoti Hotellook.com viešbučių paieškos sistema.

Pagal jūsų užklausą Hotellook.com sistema suras geriausius viešbučių pasiūlymus. Ši sistema užklausos metu palygina visų populiariausių viešbučių rezervavimo sistemų – Booking.com, Agoda.com, Hotels.com, Expedia teikiamus pasiūlymus ir pateikia geriausius variantus.

Ieškodami geriausių viešbučių pasiūlymų kelionėms jau ne kartą įsitikinome šios paieškos sistemos nauda, greičiu ir privalumais, todėl nuoširdžiai kviečiame pasinaudoti Hotellook.com ir jus.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje pateikta keletas viešbučių pasiūlymų Bankoke. Paspaudus ant jums patikusio pasiūlymo, būsite nukreipti į vieną iš rezervavimo sistemų, kur lengvai ir paprastai galėsite užsisakyti viešbutį savo kelionei arba paieškoti kito, dar labiau jums tinkančio viešbučio varianto.

  • Ieškote išskirtinės vietos nakvynei?

Keliautojams, kurie nori patirti dar daugiau įspūdžių siūlome vietos savo nakvynei ieškoti Airbnb platformoje. 

Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti daugiau kaip 250 000 nuomojamų būstų 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje galite pasirinkti jums tinkamas kelionės datas ir būsite nukreipti į Airbnb platformą, kur lengvai ir paprastai rasite daugybę privačių būstų Bankoke ir Tailande.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars.com automobilių nuomos rezervacijos sistema.

Rentalcars.com – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus pigiai ar norint užsisakyti vietą nakvynei savo kelionės metu kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!