vilnius-dubrovnikas

Skrendam pigiai į Šiaurės Ameriką? Pigūs skrydžiai į Niujorką, Bostoną ir San Franciską iš Barselonos tik nuo 99Eur!

Atrodo, jog juodojo penktadienio (angl. „Black Friday”) akcijos įsibėgėja! Pigių skrydžių oro bendrovė LEVEL pasiūlė pigių bilietų skrydžiams iš Barselonos į Šiaurės Ameriką. Skrydžiai į Niujorką, Bostoną ir San Franciską dabar kainuoja tik nuo 99Eur į vieną pusę. Skrydžiai vyksta iš Barselonos El Prato oro uosto į kurį iš Lietuvos pigiai galima nuskristi pasinaudojus pigiomis avialinijomis, tokiomis kaip Ryanair ar Wizz Air.

Skrydžiai vykdomi kartu su vienu didžiausių ispanų oro vežėju – Iberia. Verta paminėti, jog į šią kainą įskaičiuotas tik rankinis bagažas (10 kg.)

Akcija galioja nuo šių metų lapkričio 20d. iki lapkričio 30d.

Skrydžių datos ir bilietų įsigijimas: skrydžių bilietų nuo 99Eur galima rasti skrydžiams visiems 2021 metams, tai yra nuo sausio pradžios iki gruodžio galo. Žemiau rasite keletą pavyzdžių su skrydžių datomis ir kainomis. Nusprendę įsigyti skrydžių bilietus, paspauskite ant mygtuko ar paveikslėlio ir būsite nukreipti į Skyscanner.com svetainę. Ten taip galėsite paieškoti skrydžių bilietų jums labiausiai tinkamomis datomis.

2021-04-09 Barselona – Niujorkas:

skrydžiai į niujorką
Pirkti skrydžių bilietus

2021-05-05 Barselona – Bostonas:

skrydžiai į niujorką
Pirkti skrydžių bilietus

2021-06-03 Barselona – San Franciskas:

skrydžiai į niujorką
Pirkti skrydžių bilietus

2021-09-06 Barselona – Niujorkas:

skrydžiai į niujorką
Pirkti skrydžių bilietus

Taip pat skrydžių bilietus galite įsigyti tiesiogiai LEVEL oro bendrovės svetainėje – https://www.flylevel.com.

Norint skrydžio bilietus įsigyti pigiai ir būtent už pasiūlyme nurodytą kainą reikia veikti greitai! Patariame atkreipti dėmesį į šio įrašo paskelbimo laiką. Kuo daugiau laiko bus praėję nuo įrašo paskelbimo, tuo mažesnė galimybė, jog pateikta kaina jame dar galios.

Nusprendėte pigiai skristi į Šiaurės Ameriką? Šaunu! Pats metas surasti vietą, kur galėtumėte ir apsistoti pigiai savo kelionės metu. Norint surasti pigų viešbutį siūlome naudotis Booking.com paslaugomis. Booking.com yra viena didžiausių, populiariausių ir plačiausią viešbučių tinklą siūlanti rezervacijos sistema pasaulyje, čia galite rasti daugiau kaip 2 563 380 viešbučių ir apgyvendimo vietų labai geromis kainomis.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje galite pasirinkti jums tinkamas kelionės datas ir būsite nukreipti į Booking.com svetainę, kur lengvai, paprastai ir pigiai galėsite užsisakyti viešbutį savo kelionei į Šiaurės Ameriką.

Booking.com

Keliautojams, kurie nori patirti dar daugiau įspūdžių ir pajausti tikrą amerikietiško gyvenimo dvasią siūlome vietos savo nakvynei ieškoti Airbnb platformoje. Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti daugiau kaip 250 000 nuomojamų būstų 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje galite pasirinkti jums tinkamas kelionės datas ir būsite nukreipti į Airbnb platformą, kur lengvai ir paprastai rasite daugybę privačių būstų Šiaurės Amerikoje.

Išsirinkote kur apsistoti per Airbnb, bet tai bus pirmas, kai naudojate šią platformą? Rekomenduojame vietą nakvynei užsakyti spustelėjus šią nuorodą. Padarę tai, gausite iki 50Eur nuolaidą savo pirmam užsakymui. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus pigiai ar norint užsisakyti vietą nakvynei savo kelionės metu kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
5 1 Įvertinimas
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!