bilietai i kankuna

Skrendam pigiai į Meksiką? Pigūs bilietai į Kankuną iš įvairių Europos miestų nuo 264Eur į abi puses!

Didžiausia ir pagrindinė portugalų aviakompanija TAP Air Portugal pasiūlė pigių skrydžių bilietų į populiarų Meksikos kurortą – Kankuną. Pigių skrydžių galima rasti iš įvairių Europos miestų. Skrydžių bilietai į Kankuną dabar kainuoja vos nuo 264Eur pirmyn ir atgal. Skrydžiai vyksta su tarpiniu persėdimu Portugalijos sostinėje Lisabonoje, į skrydžių kainą įskaičuota po viena rankinio ir registruoto bagažo vienetą.

Kankunas – vienas populiariausių kurortų Meksikoje. Šis mietas įsikūręs pasakiškai gražioje Jukatano pusiasalio dalyje, Karibų jūros pakrantėje. Kankune galima rasti viską – nuo balto smėlio paplūdimių iki daugybės pasilinksminimo vietų ar aukščiausos klasės viešbučių. Šis kurortas tinka ir keliautojams, kuriems rūpi ne tik gulėjimas prie jūros, bet ir aktyvus laisvalaikis. Šalia Kankuno rasite daugybę įdomių lankytinų vietų, kuriuose pabuvojus bus galima susipažinti su Meksikos kultūra ir istorija.

Įdėmiau paieškoję pastebėjome, kad pigiausi bilietai į Kankuną siūlomi skrydžiams, kurie vyksta iš šių miestų: Amsterdamo, Dublino, Frankfurto ir Londono. Visus šiuos miestus iš Lietuvos galima pasiekti pasinaudojus pigių skrydžių aviakompanijomis, tokiomis kaip Wizz Air arba Ryanair.

Skrydžių datos ir bilietų įsigijimas: pigių skrydžių bilietų į Kankuną ir Meksiką galima rasti nuo 2021 metų gegužės pradžios iki 2021 spalio galo.

Žemiau rasite keletą pavyzdžių su skrydžių maršrutais bei kainomis. Nusprendę įsigyti skrydžių bilietus, paspauskite ant mygtuko ar paveikslėlio ir būsite nukreipti į Skyscanner.net svetainę, kur galėsite paieškoti skrydžių į Kankuną sau tinkamoms datomis ar maršrutais.

Skyscanner.net – greičiausia ir geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje. Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner.net pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums.

Amsterdamas – Kankunas – Amstedamas (gegužės galas):

bilietai i kankuna
Pirkti skrydžių bilietus

Frankfurtas – Kankunas – Frankfurtas (gegužės galas):

bilietai i kankuna
Pirkti skrydžių bilietus

Dublinas – Kankunas – Dublinas (rugsėjo pradžia):

bilietai i kankuna
Pirkti skrydžių bilietus

Lodonas (Gatvikas) – Kankunas – Londonas (Gatvikas) (birželio pradžia):

bilietai i kankuna
Pirkti skrydžių bilietus

Norint skrydžio bilietus įsigyti pigiai ir būtent už pasiūlyme nurodytą kainą reikia veikti greitai! Patariame atkreipti dėmesį į šio įrašo paskelbimo laiką. Kuo daugiau laiko bus praėję nuo įrašo paskelbimo, tuo mažesnė galimybė, jog pateikta kaina jame dar galios.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Planuojate kelionę į Kankuną ir ieškote viešbučio savo kelionei? Šaunu! Norint surasti viešbutį rekomenduojame pasinaudoti Hotellook.com viešbučių paieškos sistema.

Pagal jūsų užklausą Hotellook.com sistema suras geriausius viešbučių pasiūlymus. Ši sistema užklausos metu palygina visų populiariausių viešbučių rezervavimo sistemų – Booking.com, Agoda.com, Hotels.com, Expedia teikiamus pasiūlymus ir pateikia geriausius variantus.

Ieškodami geriausių viešbučių pasiūlymų kelionėms jau ne kartą įsitikinome šios paieškos sistemos nauda, greičiu ir privalumais, todėl nuoširdžiai kviečiame pasinaudoti Hotellook.com ir jus.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje pateikta keletas viešbučių pasiūlymų Kankune. Paspaudus ant jums patikusio pasiūlymo, būsite nukreipti į vieną iš rezervavimo sistemų, kur lengvai ir paprastai galėsite užsisakyti viešbutį savo kelionei arba paieškoti kito, dar labiau jums tinkančio viešbučio varianto.

  • Ieškote išskirtinės vietos nakvynei?

Keliautojams, kurie nori patirti dar daugiau įspūdžių siūlome vietos savo nakvynei ieškoti Airbnb platformoje. 

Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti daugiau kaip 250 000 nuomojamų būstų 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje galite pasirinkti jums tinkamas kelionės datas ir būsite nukreipti į Airbnb platformą, kur lengvai ir paprastai rasite daugybę privačių būstų Kankune bei Meksikoje.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars.com automobilių nuomos rezervacijos sistema.

Rentalcars.com – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus pigiai ar norint užsisakyti vietą nakvynei savo kelionės metu kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!