kvala lumpūras

Skrendam pigiai į Malaiziją? Pigūs bilietai Vilnius-Kvala Lumpūras-Vilnius tik nuo 417Eur!

Vienomis geriausių Europoje laikomos avialinijos Turkish airlines pasiūlė pigių bilietų maršrutu Vilnius – Kvala Lumpūras – Vilnius. Į skrydžių kainą įskaičiuoti rankinis bei registruotas bagažai bei pilnas maitinimas skrydžių metu. Kadangi skrydžius vykdo Turkish airlines jie vyksta su tarpiniu sustojimu Stambule, Turkijoje.

Kvala Lumpūras – Malaizijos sostinė, kurioje gyvena beveik 8 milijonai gyventojų. Šis miestas yra laikomas spartaus Malaizijos plėtros simboliu. Kvala Lumpūras ligiuojasi į tokius Azijos milžinus kaip Honkongas, Šanchajus ir Singapūras. Kadangi šis miestas Malaizijos sostinė ir didžiulis finansų centras jame apstu naujų ir spindinčių dangoraižių, įžymiausi iš jų – Petronas Twin Towers, kurie iki 2004 metų buvo laikomi aukščiausiais pastatais pasaulyje (451,9 m.). Šis miestas taip pat garsėja savo kosmopolitiškumu, čia gyvena daugybę tautų – malaijai, indai, kinai, todėl Kvala Lumpūre galima pajusti tikrąją Azijos dvasią.

Skrydžių datos ir bilietų įsigijimas: skrydžių bilietų už 417Eur galima rasti nuo 2021 vasario pradžios iki 2021 gegužės galo. Žemiau rasite keletą pavyzdžių su skrydžių datomis ir kainomis. Nusprendę įsigyti skrydžių bilietus, paspauskite ant mygtuko ar paveikslėlio ir būsite nukreipti į Skyscanner.com svetainę. Ten taip galėsite paieškoti skrydžių bilietų jums labiausiai tinkamomis datomis.

2020-02-02/2020-02-23:

kvala lumpūras
Pirkti skrydžių bilietus

2021-03-03/2021-03-18:

kvala lumpūras
Pirkti skrydžių bilietus

2021-04-05/2021-04-20:

kvala lumpūras
Pirkti skrydžių bilietus

Norint skrydžio bilietus įsigyti pigiai ir būtent už pasiūlyme nurodytą kainą reikia veikti greitai! Patariame atkreipti dėmesį į šio įrašo paskelbimo laiką. Kuo daugiau laiko bus praėję nuo įrašo paskelbimo, tuo mažesnė galimybė, jog pateikta kaina jame dar galios.

Nusprendėte pigiai skristi į Kvala Lumpūrą? Šaunu! Pats metas surasti vietą, kur galėtumėte ir apsistoti pigiai savo kelionės metu. Norint surasti pigų viešbutį siūlome naudotis Booking.com paslaugomis. Booking.com yra viena didžiausių, populiariausių ir plačiausią viešbučių tinklą siūlanti rezervacijos sistema pasaulyje, čia galite rasti daugiau kaip 2 563 380 viešbučių ir apgyvendimo vietų labai geromis kainomis.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje galite pasirinkti jums tinkamas kelionės datas ir būsite nukreipti į Booking.com svetainę, kur lengvai, paprastai ir svarbiausia pigiai galėsite užsisakyti viešbutį savo kelionei į Kvala Lumpūrą.

Booking.com

Keliautojams, kurie nori patirti dar daugiau įspūdžių ir pajausti tikrą malajų gyvenimo dvasią siūlome vietos savo nakvynei ieškoti Airbnb platformoje. Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti daugiau kaip 250 000 nuomojamų būstų 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje galite pasirinkti jums tinkamas kelionės datas ir būsite nukreipti į Airbnb platformą, kur lengvai ir paprastai rasite daugybę privačių būstų Kvala Lumpūre.

Išsirinkote kur apsistoti per Airbnb, bet tai bus pirmas, kai naudojate šią platformą? Rekomenduojame vietą nakvynei užsakyti spustelėjus šią nuorodą. Padarę tai, gausite iki 50Eur nuolaidą savo pirmam užsakymui. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus pigiai ar norint užsisakyti vietą nakvynei savo kelionės metu kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!