vilnius-dubrovnikas

Skrendam pigiai į Kroatiją? Pigūs skrydžiai Vilnius-Dubrovnikas-Vilnius tik nuo 111Eur į abi puses!

Atsirado pigių skrydžių bilietų maršrutu Vilnius-Dubrovnikas-Vilnius. Skrydžius vykdo airBaltic aviakompanija. Skrydžiai vyksta naujais Airbus A220 orlaiviais, į bilieto kainą įskaičiuotas vienas rankinio bagažo vienetas.

Dubrovnikas – tai vienas seniausių ir gražiausių Kroatijos miestų. Miestas įsikūręs prie Adrijos jūros pakrantės ir jau nuo seno buvo laikomas vienu pagridiniu Kroatijos uostu. Kadangi Dubrovnikas įkurtas dar VII amžiuje lankantis mieste galima pasijausti lyg nusikeltum į tikrus viduramžius. Visą Dubroviko senamiestį juosia beveik 2 kilometrų įspūdinga gynybinė siena, kuria vaikštant galima patirti neišdildomų įspūdžių. Pastaraisiais metais Dubrovnikas tapo populiaraus serialo „Sostų karai” gerbėjų traukos centru. Keli šio serialo epizodai buvo nufilmuoti būtent Dubrovnike, todėl miestas sutraukia minias turistų, kurie nori pamatyti televizijos ekrane matytus vaizdus gyvai.

Skrydžių datos ir bilietų įsigijimas: skrydžių bilietų už 111Eur maršrutu Vilnius-Dubrovnikas-Vilnius galima rasti nuo 2021 birželio pradžios iki 2021 rugsėjo galo. Tai puiki proga susiplanuoti savo naujas vasaros atostogas ir pasimėgauti visais Kroatijos bei Dubrovniko teikiamais malonumais.

Žemiau rasite keletą pavyzdžių su skrydžių datomis ir kainomis. Nusprendę įsigyti skrydžių bilietus, paspauskite ant mygtuko ar paveikslėlio ir būsite nukreipti į Skyscanner.com svetainę.

Primename, kad Skyscanner.net – didžiausia, greičiausia ir geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Ši sistema jūsų užklausos metu palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner.net pateikti variantai būna pigesni ir geresni, nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums.

2021-06-02/2021-06-09:

vilnius-dubrovnikas
Pirkti skrydžių bilietus

2021-07-02/2021-07-09:

vilnius-dubrovnikas
Pirkti skrydžių bilietus

2021-08-02/2021-08-09:

vilnius-dubrovnikas
Pirkti skrydžių bilietus

Taip pat skrydžių bilietus galite įsigyti tiesiogiai airBaltic oro bendrovės svetainėje – airbaltic.com.

Norint skrydžio bilietus įsigyti pigiai ir būtent už pasiūlyme nurodytą kainą reikia veikti greitai! Patariame atkreipti dėmesį į šio įrašo paskelbimo laiką. Kuo daugiau laiko bus praėję nuo įrašo paskelbimo, tuo mažesnė galimybė, jog pateikta kaina jame dar galios.

Nusprendėte pigiai skristi į Dubrovniką? Šaunu! Pats metas surasti vietą, kur galėtumėte ir apsistoti pigiai savo kelionės metu. Norint surasti pigų viešbutį siūlome naudotis Booking.com paslaugomis. Booking.com yra viena didžiausių, populiariausių ir plačiausią viešbučių tinklą siūlanti rezervacijos sistema pasaulyje, čia galite rasti daugiau kaip 2 563 380 viešbučių ir apgyvendimo vietų labai geromis kainomis.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje pateikti keleto viešbučių Dubrovnike pasiūlymai. Norėdami pamatyti daugiau variantų ir surasti viešbutį, sau tinkamomis datomis, spauskite ant mygtuko ir būsite nukreipti į Booking.com svetainę, kur lengvai ir paprastai rasite viešbutį savo kelionei į Dubrovniką.

Booking.com

Keliautojams, kurie nori patirti dar daugiau įspūdžių ir pajausti tikrą kroatiško gyvenimo dvasią siūlome vietos savo nakvynei ieškoti Airbnb platformoje. Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti daugiau kaip 250 000 nuomojamų būstų 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje galite pasirinkti jums tinkamas kelionės datas ir būsite nukreipti į Airbnb platformą, kur lengvai ir paprastai rasite daugybę privačių būstų Dubrovnike.

Išsirinkote kur apsistoti per Airbnb, bet tai bus pirmas, kai naudojate šią platformą? Rekomenduojame vietą nakvynei užsakyti spustelėjus šią nuorodą. Padarę tai, gausite iki 50Eur nuolaidą savo pirmam užsakymui. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Ieškoti pigios automobilių nuomos savo kelionės metu? Siūlome pasinaudoti Rentalcars.com automobilių nuomos rezervacijos sistema. Rentalcars.com – didžiausią ir plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus pigiai ar norint užsisakyti vietą nakvynei savo kelionės metu kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!