skrydžiai iš Rygos oro uosto

Skrendam pigiai į Kiprą? Skrydžiai iš Rygos oro uosto į Pafosą tik nuo 10Eur!

Airių pigių skrydžių aviakompanija Ryanair pasiūlė super pigių skrydžių bilietų į Europos Karibais vadinamą Kiprą. Tiesioginiai skrydžiai vyksta iš Rygos oro uosto į Pafosą, Kipre. Į skrydžių kainą įskaičiuotas vienas rankinio bagažo vienetas.

Skrydžių datos: tiesioginių skrydžių bilietų iš Rygos oro uosto už 10Eur (Ryga – Pafosas – Ryga) galima rasti nuo 2020 metų gruodžio vidurio iki 2021 metų sausio galo. Skrydžiai vykdomi šeštadieniais.

Primename, pagal Lietuvos Respublikos vyriausybės įsakymą, grįžus ir iš Latvijos ir iš Kipro nereikia atlikti testo dėl koronaviruso ar būti saviizoliacijoje.

Skrydžių datų bei išvykimo ir atvykimo laikų pavyzdys:

skrydžiai iš rygos oro uosto

Skrydžių bilietų įsigijimas: bilietus galite įsigyti tiesiogiai Ryanair aviakompanijos interneto svetainėje – ryanair.com. Svetainėje galėsite pasirinkti bilietus sau tinkamomis datomis, susipažinti su aviakompanijos taisyklėmis ir užsisakyti papildomų paslaugų. Norint skrydžio bilietus įsigyti pigiai ir būtent už pasiūlyme nurodytą kainą reikia veikti greitai! Patariame atkreipti dėmesį į šio įrašo paskelbimo laiką. Kuo daugiau laiko bus praėję nuo įrašo paskelbimo, tuo mažesnė galimybė, jog pateikta kaina jame dar galios.

Skrendate iš Rygos oro uosto į Kiprą? Šaunu! Pats metas surasti vietą, kur galėtumėte ir apsistoti pigiai savo kelionės metu. Norint surasti pigų viešbutį siūlome naudotis Booking.com paslaugomis. Booking.com yra viena didžiausių, populiariausių ir plačiausią viešbučių tinklą siūlanti rezervacijos sistema pasaulyje, čia galite rasti daugiau kaip 2 563 380 viešbučių ir apgyvendimo vietų visame pasaulyje labai geromis kainomis.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje pateikti keleto viešbučių Pafose pasiūlymai. Norėdami pamatyti daugiau variantų ir surasti viešbutį, sau tinkamomis datomis, spauskite ant mygtuko ir būsite nukreipti į Booking.com svetainę, kur lengvai ir paprastai rasite viešbutį savo kelionei Kipre.

Booking.com

Keliautojams, kurie nori patirti dar daugiau įspūdžių ir pajausti tikrą Kipro gyvenimo dvasią siūlome vietos savo nakvynei ieškoti Airbnb platformoje. Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti daugiau kaip 250 000 nuomojamų būstų 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje galite pasirinkti jums tinkamas kelionės datas ir būsite į Airbnb platformą, kur pasirinkę savo kelionės datas rasite daugybę privačių būstų Kipre.

Išsirinkote kur apsistoti per Airbnb, bet tai bus pirmas, kai naudojate šią platformą? Rekomenduojame vietą nakvynei užsakyti spustelėjus šią nuorodą. Padarę tai, gausite iki 50Eur nuolaidą savo pirmajam užsakymui. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu? Siūlome pasinaudoti Rentalcars.com automobilių nuomos rezervacijos sistema. Rentalcars.com – didžiausią ir plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus pigiai ar norint užsisakyti vietą nakvynei savo kelionės metu kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
5 2 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!