vilnius - pekinas

Skrendam pigiai į Kiniją? Pigūs skrydžių bilietai Vilnius – Pekinas nuo 364Eur į abi puses!

Pigūs skrydžių bilietai maršrutu Vilnius – Pekinas – Vilnius. Didžiausias Skandinavijos oro vežėjas SAS pasiūlė labai pigių bilietų į Kiniją. Bilietų kainos prasideda nuo 364Eur į abi puses, į skrydžių kainą įskaičiuotas rankinis ir registruotas bagažai bei maitinimas skrydžių metu. Kadangi skrydžius organizuoja SAS jie vyksta su tarpiniais sustojimais Danijos sostinėje Kopenhagoje.

Pekinas – vienos didžiausių pasaulio valstybių – Kinijos Liaudies Respublikos sostinė. Šiame mieste gyvena daugiau nei 18 milijonų gyventojų. Pekinas laikomas vienu seniausių miestų Kinijoje, todėl jame apstu kinų istorijos pėdsakų tiek ir architektūroje tiek ir pačiame miesto gyvenime. Klaidžiojant po Pekiną galima susipažinti su įvairiausiu laikotarpių kinų šventyklų, rūmų ir parkų architektūra. Mieste stovi net 7 į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtraukti objektai. Pekinas – puiki vieta Kinijos kultūros pažinimui arba kelionės po šalį pradžiai.

Skrydžių datos ir bilietų įsigijimas: skrydžių bilietų už 364Eur maršrutu Vilnius – Pekinas – Vilnius galima rasti nuo 2021 balandžio pradžios iki 2021 birželio galo. Tai puiki proga aplankyti stebuklingąją Kiniją ir pažinti įdomias rytų kultūras pigiai.

Žemiau rasite keletą pavyzdžių su skrydžių datomis ir kainomis. Nusprendę įsigyti skrydžių bilietus, paspauskite ant mygtuko ar paveikslėlio ir būsite nukreipti į Skyscanner.com svetainę, kur galėsite paieškoti skrydžių sau tinkamoms datoms ar maršrutais.

Primename, kad Skyscanner.net – didžiausia, greičiausia ir geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Ši sistema jūsų užklausos metu palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner.net pateikti variantai būna pigesni ir geresni, nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums.

2021-04-12/2021-04-19:

vilnius - pekinas
Pirkti skrydžių bilietus

2021-05-05/2021-05-12:

vilnius - pekinas
Pirkti skrydžių bilietus

2021-06-07/2021-06-14:

vilnius - pekinas
Pirkti skrydžių bilietus

Norint skrydžio bilietus įsigyti pigiai ir būtent už pasiūlyme nurodytą kainą reikia veikti greitai! Patariame atkreipti dėmesį į šio įrašo paskelbimo laiką. Kuo daugiau laiko bus praėję nuo įrašo paskelbimo, tuo mažesnė galimybė, jog pateikta kaina jame dar galios.

Nusprendėte pigiai skristi į Kiniją ir Pekiną? Šaunu! Pats metas surasti vietą, kur galėtumėte ir apsistoti pigiai savo kelionės metu. Norint surasti pigų viešbutį siūlome naudotis Booking.com paslaugomis. Booking.com yra viena didžiausių, populiariausių ir plačiausią viešbučių tinklą siūlanti rezervacijos sistema pasaulyje, čia galite rasti daugiau kaip 2 563 380 viešbučių ir apgyvendimo vietų labai geromis kainomis.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje pateikti keleto viešbučių Dubrovnike pasiūlymai. Norėdami pamatyti daugiau variantų ir surasti viešbutį, sau tinkamomis datomis, spustelkėti ant „peržiūrėti geriausius pasiūlymus” mygtuko ir būsite nukreipti į Booking.com svetainę, kur lengvai ir paprastai rasite viešbutį savo kelionei.

Booking.com

Keliautojams, kurie nori patirti dar daugiau įspūdžių ir pajausti tikrą kiniško gyvenimo dvasią siūlome vietos savo nakvynei ieškoti Airbnb platformoje. Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti daugiau kaip 250 000 nuomojamų būstų 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje galite pasirinkti jums tinkamas kelionės datas ir būsite nukreipti į Airbnb platformą, kur lengvai ir paprastai rasite daugybę privačių būstų Pekine ir Kinijoje.

Išsirinkote kur apsistoti per Airbnb, bet tai bus pirmas, kai naudojate šią platformą? Rekomenduojame vietą nakvynei užsakyti spustelėjus šią nuorodą. Padarę tai, gausite iki 50Eur nuolaidą savo pirmam užsakymui. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Ieškoti pigios automobilių nuomos savo kelionės metu? Siūlome pasinaudoti Rentalcars.com automobilių nuomos rezervacijos sistema. Rentalcars.com – didžiausią ir plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus pigiai ar norint užsisakyti vietą nakvynei savo kelionės metu kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!