Martinika

Skrendam pigiai į Karibus? Pigūs skrydžiai į Martiniką iš Rygos tik nuo 484Eur į abi puses!

Atsidaro labai pigių skrydžių bilietų į rojų žemėje vadinamą Martiniką! Skrydžių bilietų kainos prasideda vos nuo 484Eur į abi puses. Skrydžiai vyksta iš Rygos oro uosto su tarpiniais persėdimais Amsterdame bei Paryžiuje. Skrydžius vykdo airBaltic ir Air France aviakompanijos. Jos priklauso tam pačiam „Sky Team” oro bendrovių aljansui. Į skrydžių kainą įskaičiuoti rankinis bei registruotas bagažai bei matinimas skrydžių metu.

Martinika – Karibų jūroje esanti sala, kuri priklauso Prancūzijai. Salą 1592 m. atrado žymusis keliautojas ir tyrinėtojas Kristupas Kolumbas. Didžiausias Martinikos miestas ir salos sostinė – Fort de Francas. Martinika keliautojams gali pasiūlyti tikrai daug ką. Joje plyti daugybė atogražų miškų, yra keli veikiantys ugnikalniai. Turistus sužavi balto smėlio paplūdimiai ir labai šiltas Karibų jūros vanduo. Viešėdami Martinikoje galėsite leistis į daug įspūdžių suteikiančius žygius po atogražų miškus bei salos slėnius. Norėdami ramesnių atostogų laiką puikiai galėsite praleisti nepaprasto grožio paplūdimiuose. Į salą galima vykti ištisus metus.

Skrydžių datos ir bilietų įsigijimas: skrydžių bilietų į Martinikos sostinę Fort de Francą už 484Eur galima rasti nuo 2021 kovo pradžios iki 2021 liepos pabaigos. Tai puiki proga praliesti savo atostogas ar pakeliauti „kaip iš atviruko”.

Žemiau rasite keletą pavyzdžių su skrydžių datomis ir kainomis. Nusprendę įsigyti skrydžių bilietus, paspauskite ant mygtuko ar paveikslėlio ir būsite nukreipti į Skyscanner.com svetainę, kur galėsite paieškoti skrydžių sau tinkamoms datoms ar maršrutais.

Skyscanner.net – greičiausia ir geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner.net pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums..

2021-03-02/2021-03-13:

Martinika
Pirkti skrydžių bilietus

2021-04-06/2021-04-17:

Martinika
Pirkti skrydžių bilietus

2021-05-04/2021-05-15:

Martinika
Pirkti skrydžių bilietus

2021-06-01/2021-06-12:

Martinika
Pirkti skrydžių bilietus

Norint skrydžio bilietus įsigyti pigiai ir būtent už pasiūlyme nurodytą kainą reikia veikti greitai! Patariame atkreipti dėmesį į šio įrašo paskelbimo laiką. Kuo daugiau laiko bus praėję nuo įrašo paskelbimo, tuo mažesnė galimybė, jog pateikta kaina jame dar galios.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Nusprendėte pigiai skristi į Martiniką ir ieškote pigaus viešbučio? Šaunu! Norint surasti pigų viešbutį siūlome naudotis Booking.com paslaugomis.

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių viešbučių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje pateikti keleto viešbučių Martinikoje pasiūlymai. Norėdami pamatyti daugiau variantų ir surasti viešbutį, sau tinkamomis datomis, spustelkėti ant „peržiūrėti geriausius pasiūlymus” mygtuko ir būsite nukreipti į Booking.com svetainę, kur lengvai ir paprastai rasite viešbutį savo kelionei.

Booking.com

  • Ieškote išskirtinės vietos nakvynei?

Keliautojams, kurie nori patirti dar daugiau įspūdžių ir pajausti tikrą Karibų gyvenimo dvasią siūlome vietos savo nakvynei ieškoti Airbnb platformoje. 

Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti daugiau kaip 250 000 nuomojamų būstų 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje galite pasirinkti jums tinkamas kelionės datas ir būsite nukreipti į Airbnb platformą, kur lengvai ir paprastai rasite daugybę privačių būstų Martinikoje.

Išsirinkote kur apsistoti per Airbnb, bet tai bus pirmas, kai naudojate šią platformą? Rekomenduojame vietą nakvynei užsakyti spustelėjus šią nuorodą. Padarę tai, gausite iki 50Eur nuolaidą savo pirmam užsakymui. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars.com automobilių nuomos rezervacijos sistema.

Rentalcars.com – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus pigiai ar norint užsisakyti vietą nakvynei savo kelionės metu kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!