pigūs bilietai į tokiją

Skrendam pigiai į Japoniją? Pigūs bilietai į Tokiją tik nuo 454Eur iš Vilniaus į abi puses!

Atsirado labai pigių skrydžių bilietų į tekančios saulės šalį – Japoniją. Pigūs bilietai į Tokiją jūsų kišenėje gali atsidurti tik už 454 eurus. Skrydžiai vykdomi iš Vilniaus tik su vienu persėdimu Varšuvoje, todėl pasiekti tolimąją Japoniją neužtruks pernelyg ilgai. Skrydžius vykdo nacionalinis Lenkijos oro vežėjas – LOT Polish Airlines. Skrydžiai dažniausiai vyksta naujausiais Boeing 787 Dreamliner orlaiviais, kas užtikrina didelį komfortą skrydžių metu. Į skrydžių kainą įskaičiuotas rankinis bei registruotas bagažai ir maitinimas.

Skrydžių datos ir bilietų įsigijimas: skrydžių bilietų nuo 454Eur (Vilnius – Varšuva – Tokijas – Varšuva – Vilnius) galima rasti nuo 2021 metų gegužės pradžios iki 2021 liepos pradžios. Žemiau rasite keletą pavyzdžių su skrydžių datomis ir kainomis. Paspaudę ant jų, būsite nukreipti į Skyscanner.com svetainę, kur galėsite paieškoti skrydžių bilietų jums labiausiai tinkamomis datomis.

2021-05-12/2020-05-24:

2021-06-16/2020-06-28:

Norint skrydžio bilietus įsigyti pigiai ir būtent už pasiūlyme nurodytą kainą reikia veikti greitai! Patariame atkreipti dėmesį į šio įrašo paskelbimo laiką. Kuo daugiau laiko bus praėję nuo įrašo paskelbimo, tuo mažesnė galimybė, jog pateikta kaina jame dar galios.

Nusprendėte pigiai skristi į Tokiją? Šaunu! Pats metas surasti vietą, kur galėtumėte ir apsistoti pigiai savo kelionės metu. Norint surasti pigų viešbutį siūlome naudotis Booking.com paslaugomis. Booking.com yra viena didžiausių, populiariausių ir plačiausią viešbučių tinklą siūlanti rezervacijos sistema pasaulyje, čia galite rasti daugiau kaip 2 563 380 viešbučių ir apgyvendimo vietų visame pasaulyje labai geromis kainomis.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje galite pasirinkti jums tinkamas kelionės datas ir būsite nukreipti į Booking.com svetainę, kur lengvai, paprastai ir svarbiausia pigiai galėsite užsisakyti viešbutį savo kelionei į Tokiją ir Japoniją.

Booking.com

Keliautojams, kurie nori patirti dar daugiau įspūdžių ir pajausti tikrą japoniško gyvenimo dvasią siūlome vietos savo nakvynei ieškoti Airbnb platformoje. Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti daugiau kaip 250 000 nuomojamų būstų 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje galite pasirinkti jums tinkamas kelionės datas ir būsite į Airbnb platformą, kur pasirinkę savo kelionės datas lengvai ir paprastai rasite daugybę privačių būstų Tokijuje ir Japonijoje.

Išsirinkote kur apsistoti per Airbnb, bet tai bus pirmas, kai naudojate šią platformą? Rekomenduojame vietą nakvynei užsakyti spustelėjus šią nuorodą. Padarę tai, gausite iki 50Eur nuolaidą savo pirmam užsakymui. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus pigiai ar norint užsisakyti vietą nakvynei savo kelionės metu kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!