covid-19

Škotijos vyriausybė svarsto įvesti privalomą Covid-19 testavimą oro uostose

Jungtinė Karalystė pastarosiomis savaitėmis susiduria su milžiniškai išaugusiais Covid-19 teigiamų atvejų rodikliais. Ši priežastis lėmė Škotijos vyriausybę pažiūrėti į susidariusią situaciją rimčiau. Škotijos parlamento sveikatos apsaugos komiteto nariai pateikė prašymą, kad būtų atliekamas visų oro transportu atvykstančių keleivių patikrinimas dėl Covid-19 jiems dar nepalikus oro uostų atvykimo terminalų. Komitetas teigia, jog ši priemonė ženkliai prisidėtų prie koronaviruso plitimo stabdymo bei leistų sutrumpinti saviizoliacijos trukmę atvykus į Škotiją.

„Mes manome, kad keleivių patikrinimas atvykus būtų naudingas ir kaip sveikatos apsaugos priemonė, ir kaip priemonė sutrumpinti reikiamą karantino laiką“, – teigiama komiteto prašyme.

Komitetas taip pat prašo vyriausybės leisti pateikti veiksmų planą, kaip užtikrinti kiekvieno į Škotiją oru atvykstančio keleivio testavimą dėl Covid-19. Kol kas nėra aišku kaip greitai vyriausybė planuoja atsakyti į šį prašymą ar imtis kokių veiksmų jam įgyvendinti.

Iki šiol Škotijoje užregistruota 74355 teigiamų koronaviruso atvejų, kai bendras atvejų skaičius visoje Jungtinės Karalystės jau viršijo 1,21 milijono. Nors paskutiniąją spalio savaitę Škotija užregistruodavo beveik 2000 naujų atvejų per dieną, nuo lapkričio mėnesio pradžios skaičius stabilizavosi ir dabar siekia maždaug 1000 naujų atvejų per dieną.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!