seišeliai

Seišeliai nuo kovo 25 dienos planuoja atsiverti turistams

Kovo 4 dieną Seišelių Užsienio reikalų ir Turizmo ministras Sylvestre Radegonde išplatino pranešimą, jog šalies vyriausybė priėmė nutarimą nuo šių metų kovo 25 dienos į Seišelius vėl pradėti įsileisti turistus bei keliautojus.

Keliautojai, norėdami įvažiuoti į Seišelius turės pateikti įrodymą apie ne anksčiau kaip prieš 72 valandas atliktą Covid-19 testą su neigiami rezultatu. Įrodymas apie pasiskiepijimą nuo viruso nebus reikalingas.

Taip pat nebus prašoma laikytis karantino režimo, tik bus privaloma paisyti bendrų prevencijos taisyklių: dėvėti veido kaukes, išlaikyti socialinį atstumą, dažnai dezinfekuoti rankas ir rūpintis asmens higiena. Keliautojai ir turistai galės naudotis visa viešbučių, barų, baseinų ir SPA centrų infrastruktūra.

seišeliai

Pagrindinė Seišelių „atsidarymo” turistams priežastis – plati ir sparti vakcinacijos nuo Covid-19 kampanija šalyje, kuri prasidėjo dar šių metų pradžioje.

„Mūsų vakcinacijos kampanija buvo gana sėkminga. Seišelių vyriausybė padarė viską kas įmanoma, jog gyventojai būtų kuo greičiau paskiepyti ir galėtų jaustis saugiai. Dėka to, buvo pasiektas etapas, kuriame mes galime atverti savo sienas turistams ir padėti atsigauti Seišelių ekonomikai. Šis sprendimas buvo priimtas įvertinus viruso plitimą šalyje bei konsultuojantis tiek su vietinėmis, tiek su tarptautinėmis sveikatos priežiūros institucijomis” – savo pranešime teigė Sylvestre Radegonde.

Daugiau informacijos apie apie įvažiavimo tvarką į Seišelius galite rasti oficialioje šalies turizmo svetainėje.

Seišeliai – salų valstybė Indijos vandenyne, įsikūrusi šalia Afrikos žemyno. Šią valstybę sudaro 115 po vandenyną išsibarsčiusių salų, gyvena apie 100 tūkstančių gyventojų. Užsieniečiai pamėgo Seišelius dėl įstabaus paplūdimių ir pakrančių grožio, šilto tropinio klimato, žemų kainų bei malonaus vietinių bendravimo. Skaičiuojama, kad iki koronaviruso pandemijos Seišeliai sulaukdavo beveik pusės milijonų turistų kasmet.


Planuojate kelionę? Turime jums keletą patarimų:

  • Ieškote pigių skrydžių bilietų?

Skrydžių bilietų paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner paslaugomis.

Skyscanner – geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Viešbučių ir nakvynės vietų ieškokite per Booking.com rezervavimo sistemą.

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote išskirtinės vietos nakvynei?

Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti virš 250 000 nuomojamų būstų net 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars automobilių nuomos rezervacijos sistema.

EN - 728x90

Rentalcars – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus ir norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionei kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!