seišeliai

Seišeliai įsileis turistus, kurie bus pasiskiepiję nuo koronaviruso

Seišelių naujienų agentūra sausio 14 dieną išplatino pranešimą, jog šalies vyriausybė priėmė sprendimą į šalį įsileisti turistus, kurie turės įrodymą, jog yra pasiskiepiję nuo koronaviruso. Seišeliai taip pat tapo viena pirmųjų Afrikos žemyno valstybių, kurioje pradėta masinė gyventojų skiepijimo kampanija.

Siekiant užtikrinti viruso plitimo kontrolę, iki šių metų kovo vidurio asmenys norintys atvykti į Seišelius turės pateikti įrodymą, jog yra pasiskiepiję nuo koronaviruso; taip pat turėti ne vėliau kaip prieš 72 valandas atliktą PGR (greitąjį testą) su neigiamu rezultatu.

Jeigu šie kontroliniai sprendimai pasiteisins ir virusas nepradės plisti, Seišelių vyriausybė planuoja švelninti apribojimus dėl patekimo į šalį. Planuojama, kad jau nuo kovo vidurio asmenims, kurie nori atvykti į Seišelius tereiks pateikti tik įrodymą apie ne vėliau kaip 72 valandas atliktą PGR testą ir neigiamą jo rezultatą. Įrodymas apie pasiskiepijimą nebebus reikalaujamas.

Seišelių turizmo ministras Silvestras Radengonde teigė:

„Tikimės, jog šis mūsų sprendimas pasiteisins ir pagaliau leis atsigauti mūsų salų turizmo sektoriui. Mums labai svarbūs smulkiojo verslo atstovai – mažieji viebučiai bei kiti turistams paslaugas teikiantys verslai”.

Seišeliai – salų valstybė Indijos vandenyne, įsikūrusi šalia Afrikos žemyno. Šią valstybę sudaro 115 po vandenyną išsibarsčiusių salų, gyvena apie 100 tūkstančių gyventojų. Užsieniečiai pamėgo Seišelius dėl įstabaus paplūdimių ir pakrančių grožio, šilto tropinio klimato, žemų kainų bei malonaus vietinių bendravimo. Skaičiuojama, kad iki koronaviruso pandemijos Seišeliai sulaukdavo beveik pusės milijonų turistų kasmet.


Planuojate kelionę? Turime jums keletą patarimų:

  • Ieškote pigių skrydžių bilietų?

Skrydžių bilietų paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner.net paslaugomis.

Skyscanner.net – greičiausia ir geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner.net pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Viešbučių ir nakvynės vietų ieškokite per Booking.com rezervavimo sistemą.

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote išskirtinės vietos nakvynei?

Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti virš 250 000 nuomojamų būstų net 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars.com automobilių nuomos rezervacijos sistema.

Rentalcars.com – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus ir norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionei kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!