ryanair akcija

Ryanair pristatė elektroninio sveikatos paso programėlę

Airių pigių skrydžių oro bendrovė Ryanair kovo 10 dieną savo klientams pristatė elektroninio sveikatos paso programėlę. Reaguodama į vis sparčiau vykstančias skiepijimo nuo koronaviruso programas tiek Europoje tiek už jos ribų, bei besiruošdama artėjančiam atostogų sezonų Ryanair nusprendė palengvinti kelionių planavimą ir nusprendė sukurti šį elektroninį sprendimą savo klientams.

Nors keliautojų srautai, ypač oro transportu šiuo metu labai maži, Ryanair tikisi, jog mažėjant sergamumo ir didėjant skiepijimo rodikliams, žmonės pradės daugiau keliauti ir skrendančiųjų srautai padidės. Tačiau keleiviai turės įrodyti, jog yra paskiepyti nuo viruso arba jų testo rezultatai buvo neigiami.

Dėl šios priežasties Ryanair sukūrė savojo elektroninio sveikatos paso versiją. Programėlė, kurios angliškas pavadinimas – „“COVID-19 Travel Wallet” jau pasiekiama visiems Ryanair klientams, ją galite atsisiųsti čia.

ryanair

Naudojantis šia programėle, registracijos į Ryanair skrydį metu, į ją bus galima sukelti iki 6 dokumentų. Tai galės būtų paskiepijimo nuo koronaviruso sertifikatas, neigiamo testo rezultato įrodymai ar kiti reikalingi dokumentai, įrodantys, jog asmuo gali keliauti pasirinktu maršrutu. Programėlė keliautojams leis sutaupyti laiko, bei turėti visus svarbius dokumentus vienoje vietoje elektroniniu formatu.

Ryanair marketingo direktorė Dara Brady šią naujieną pakomentavo:

„Mums labai malonu savo klientams pasiūlyti šią elektroninę priemonę, siekiant užtikrinti sėkmingas ir saugias keliones. Mes tikimės, jog įsibegėjus vakcinacijos nuo viruso programoms, kelionių apribojimai bus vis labiau mažinami ir keliautojai galės vėl mėgautis savo vasaros atostogomis, o mes galėsime juos saugiai skraidinti. Daugelis Ryanair klientų atostogaus po daugiau nei metų laukimo ir jiems reikės laikytis naujų kelionių gairių, o ši programėlė jiems leis išsisaugoti ir laikyti visus reikiamus dokumentus be jokių rūpesčių vienoje vietoje.”


Planuojate kelionę? Turime jums keletą patarimų:

  • Ieškote pigių skrydžių bilietų?

Skrydžių bilietų paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner paslaugomis.

Skyscanner – geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Viešbučių ir nakvynės vietų ieškokite per Booking.com rezervavimo sistemą.

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote išskirtinės vietos nakvynei?

Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti virš 250 000 nuomojamų būstų net 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars automobilių nuomos rezervacijos sistema.

EN - 728x90

Rentalcars – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus ir norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionei kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
5 1 Įvertinimas
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!