ryanair

Ryanair pratesė nemokamą skrydžių keitimą iki kovo 31 dienos

Airių pigių skrydžių oro bendrovė Ryanair pranešė, jog pratesia galimybę nemokamai pasikeisti užsakymų skrydžio datą. Aviakompanija taip pat panaikino skrydžių keitimo mokesčius visiems naujiems skrydžiams, kurie bus užsakyti iki 2021 m. kovo 31 d.

Tai reiškia, kad galėsite pakeisti savo Ryanair skrydžio laiką, datą ir kryptį. Nemokamai bus galima pasirinkti bet kurią kitą skrydžio dieną (iki 2021 m. spalio 31 d.) tereiks padengti skrydžių bilietų kainų skirtumą, jei toks atsiras.

ryanair

Skrydžių keitimo mokesčio panaikinimas – taisyklės ir sąlygos:

  • Ši skrydžių keitimo mokesčio netaikymo akcija galioja tik iki 2021 m. kovo 31 d. atliktiems užsakymams: skrydžiams iki 2021 m. spalio 31 d.
  • Skrydžio keitimo mokestis netaikomas, jei keitimą klientas atlieka bent 7 dienos iki pirmojo skrydžio.
  • Jei naujai pasirinkto skrydžio kaina bus didesnė nei pakeistojo, klientas turės sumokėti kainų skirtumą. Taip pat reikės sumokėti bet kokių papildomai užsakytų paslaugų kainų skirtumą.
  • Naudojantis šia akcija keleivio keisti negalima.
  • Klientai nemokamai gali atlikti iki dviejų skrydžių datos pakeitimų išvykstamiesiems, grįžtamiesiems arba abiem skrydžiams. Keleivio pakeisti negalima.

Daugiau informacijos apie skrydžio keitimo mokesčio panaikinimą galite rasti čia.


Planuojate kelionę? Turime jums keletą patarimų:

  • Ieškote pigių skrydžių bilietų?

Skrydžių bilietų paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner.net paslaugomis.

Skyscanner.net – greičiausia ir geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner.net pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Viešbučių ir nakvynės vietų ieškokite per Booking.com rezervavimo sistemą.

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote išskirtinės vietos nakvynei?

Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti virš 250 000 nuomojamų būstų net 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars.com automobilių nuomos rezervacijos sistema.

Rentalcars.com – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus ir norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionei kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!