ryanair

Ryanair plečiasi Ispanijoje. Pristatė 9 naujus maršrutus iš įvairių šalies oro uostų

Airių pigių skrydžių oro bendrovė Ryanair pranešė apie didžiulę savo skrydžių plėtrą Ispanijoje šiai vasarai. Aviakompanija kovo 11 dieną pristatė savo plėtros startegiją ir 9 naujus maršrutus iš Ispanijos oro uostų.

Ryanair klientai šią vasarą galės rinktis iš 70 maršrutų (40% daugiau nei 2020 metų vasarą) įvairiomis kryptimis. Ryanair planuoja vykdyti apie 800 skrydžių per savaitę iš ir į 21 oro uosto Ispanijoje.

Spartėjant koronaviruso vakcinacijos programoms visame Europos žemyne, Ryanair planuoja, jog Ispanija taps vieną populiariausių krypčių vasaros atostogoms.

Aviakompanija taip pat pristatė 9 naujus maršrutus Ispanijos viduje:

 • ✈ Alikantė – Ibiza
 • ✈ Alikantė – Menorka
 • ✈ Malijorka – Saragosa
 • ✈ Menorka – Sevilija
 • ✈ Malijorka – Tenerifės šiaurinis oro uostas
 • ✈ Malaga – Menorka
 • ✈ Alikantė – Lanzarotė
 • ✈ Malijorka – Santanderis
 • ✈ Fuerteventura – Valencija

Skrydžius šiais maršrutais aviakompanija planuoja pradėti vykdyti nuo šių metų liepos 1 dienos.

Šia proga Ryanair paskelbė akciją ir iki kovo 13 dienos vidurnakčio (centrinės Europos laiku) siūlo įsigyti skrydžių bilietus aukščiau išvardintais maršrutais už 19.99 Eur.

Skrydžių bilietus galite įsigyti Ryanair aviakompanijos interneto svetainėje – ryanair.com. Svetainėje galėsite pasirinkti bilietus sau tinkamomis datomis, susipažinti su aviakompanijos taisyklėmis ir užsisakyti papildomų paslaugų.


Planuojate kelionę? Turime jums keletą patarimų:

 • Ieškote pigių skrydžių bilietų?

Skrydžių bilietų paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner paslaugomis.

Skyscanner – geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

 • Ieškote pigaus viešbučio?

Viešbučių ir nakvynės vietų ieškokite per Booking.com rezervavimo sistemą.

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

 • Ieškote išskirtinės vietos nakvynei?

Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti virš 250 000 nuomojamų būstų net 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

 • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars automobilių nuomos rezervacijos sistema.

EN - 728x90

Rentalcars – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus ir norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionei kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!