ryanair akcija

Ryanair planuose – skrydžių atnaujinimas 15 krypčių iš Lietuvos oro uostų

Airių pigių skrydžių oro bendrovė Ryanair paskelbė 2024 m. pavasarį į Lietuvos oro uostus grąžins apie 15 krypčių, kurių žiemos sezonui atsisakė 2023 m. rugsėjį. Jas sugrąžinus tiesiogiai bus galima pasiekti 14 Europos miestų.

Pasak Lietuvos oro uostų informacijos, naudojantis Ryanair paslaugomis tiesiogiai iš Vilniaus skristi į Dubliną (Airija) ir Bilundą (Danija) bus galima nuo kovo 15 d., į Atėnus (Graikija) – nuo balandžio 1 d., o į Varna (Bulgarija) ir Korfų salą (Graikija) – nuo birželio 2 d.

Tuo metu iš Kauno oro uosto nuo kovo 16 d. bus galima skristi į Madridą (Ispaniją) ir Geteborgą (Švedija), nuo kovo 31 d. į Briuselį (Belgija), tuo metu į Barį (Italiją) ir Rodo salą (Graikija), nuo gegužės 2 d., nuo to paties mėnesio 3 d. į Riminį (Italiją). Gegužės 4 d. iš Kauno oro uosto bus galima skristi į Maljorką (Ispanija) ir Kelną (Vokietija), o nuo gegužės 5 d. – Neapolį (Italiją).

Į Palangos oro uostą sugrįš viena kryptis – nuo kovo 20 d. vėl vyks tiesioginiai skrydžiai į Dubliną (Airija).

Tiesa, sugrįžta ne visi maršrutai. Dar nežinoma ar sugrįš tam tikri tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus ir Kauno oro uostų į Lenkiją ir Vokietiją.

„Kol kas neturime žinių dėl šių sustabdytų krypčių grąžinimo: Iš Kauno į Alborgą ir Burgasą bei Varšuvos Modlino oro uostą. Iš Vilniaus į Frankfurto HHN“, – Eltai komentavo Lietuvos oro uostų Komunikacijos skyriaus vadovas Marius Zelenius.

„Ryanair“ iš Lietuvos oro uostų šiuo metu siūlo 49 skrydžių kryptis.


Planuojate kelionę? Turime jums keletą patarimų:

  • Ieškote pigių skrydžių bilietų?

Skrydžių bilietų paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner paslaugomis.

Skyscanner – geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Viešbučių ir nakvynės vietų ieškokite per Booking.com rezervavimo sistemą.

728*90

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote ekskursijos, įdomaus restorano, muziejaus ar neeilinių pramogų?

Keliautojams, kurie savo kelionės metu ieško, ką įdomaus nuveikti, pamatyti ar patirti siūlome pasinaudot GetYourGuide platforma.

728*90

GetYourGuide – internetinė platforma, kuri padeda rasti geriausius pasiūlymus ir įdomiausias patirtis svečioje šalyje. Ši platforma siūlo didžiulį neeilinių veiklų ir pramogų pasirinkimą – nuo ekskursijų, ekstremalių pramogų iki kulinarinių kelionių net 170 pasaulio šalių!60 milijonų keliautojų jau pasinaudojo šia platforma užsisakydami savo potyrius, todėl mes drąsiai rekomenduojame naudotis GetYourGuide ir patirti daugybę neišdildomų įspūdžių savo kelionių metu! Nuorodą į šią platformą rasite čia.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars automobilių nuomos rezervacijos sistema.

EN - 728x90

Rentalcars – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus ir norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionei kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
1 1 Įvertinimas
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!