ryanair akcija

Ryanair iš Kauno skraidys 4 naujomis kryptimis

Airių pigių skrydžių oro bendrovė Ryanair paskelbė jog nuo šių metų rudens plečia savo siūlomų skrydžių tinklą iš Kauno oro uosto. Ryanair iš Kauno planuoja vykdyti skrydžius naujais maršrutais į Ispanijos sostinę Madridą, Vengrijos sostinę Budapeštą, Danijos miestą Alborgą bei antrą pagal dydį miestą Švedijoje – Geteborgą.

Pirmasis skrydis į Madridą iš Kauno suplanuotas šių metų spalio 31 dieną. Ryanair šiuo maršrutu planuoja vykdyti 2 skrydžius per savaitę – ketvirtadieniais ir sekmadieniais. Numatoma, jog ketvirtadieniais skrydis iš Madrido į Kauną atvyks 20:35 val., o į Madridą išvyks 21:00 val. Sekmadieniais skrydis į Madridą išvyks 11:30 val, o iš jo atvyks 11:05 val. Skrydžio trukmė – 3 valandą ir 50 minučių. Skrydžių bilietų kainos, šiuo maršrutu, prasideda nuo 34,84 EUR į vieną pusę.

Pirmasis skrydis į Budapeštą iš Kauno suplanuotas šių metų lapkričio 2 dieną. Ryanair šiuo maršrutu planuoja vykdyti 2 skrydžius per savaitę – antradieniais ir šeštadieniais. Numatoma, jog antradieniais skrydis į Budapeštą išvyks 14:40 val., o į Kauną iš Budapešto atvyks 18:25 val. Šeštadieniais skrydis į Budapeštą išvyks 20:10 val, o iš jo atvyks 23:55 val. Skrydžio trukmė – 1 valandą ir 40 minučių. Skrydžių bilietų kainos, šiuo maršrutu, prasideda nuo 23,19 EUR į vieną pusę.

Pirmasis skrydis į Alborgą iš Kauno suplanuotas šių metų lapkričio 1 dieną. Ryanair šiuo maršrutu planuoja vykdyti 2 skrydžius per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais. Numatoma, jog pirmadieniais skrydis į Alborgą išvyks 18:15 val., o į Kauną iš Alborgo atvyks 23:40 val. Penktadieniais skrydis į Alborgą išvyks 19:55 val, o iš jo atvyks 23:40 val. Skrydžio trukmė – 1 valandą ir 40 minučių. Skrydžių bilietų kainos, šiuo maršrutu, prasideda nuo 26,99 EUR į vieną pusę.

Pirmasis skrydis į Geterborgą iš Kauno suplanuotas šių metų lapkričio 1 dieną. Ryanair šiuo maršrutu planuoja vykdyti 2 skrydžius per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais. Numatoma, jog pirmadieniais skrydis į Geterborgą išvyks 14:15 val., o į Kauną iš Geterborgą atvyks 17:50 val. Penktadieniais skrydis į Geterborgą išvyks 15:55 val, o iš jo atvyks 19:30 val. Skrydžio trukmė – 1 valandą ir 35 minučių. Skrydžių bilietų kainos, šiuo maršrutu, prasideda nuo 29,99 EUR į vieną pusę.

Skrydžių bilietus šiais naujaisiais maršrutais jau galima įsigyti tiesiogiai Ryanair aviakompanijos interneto svetainėje – ryanair.com. Svetainėje galėsite pasirinkti bilietus sau tinkamomis datomis, susipažinti su aviakompanijos taisyklėmis ir užsisakyti papildomų paslaugų.


Planuojate kelionę? Turime jums keletą patarimų:

  • Ieškote pigių skrydžių bilietų?

Skrydžių bilietų paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner paslaugomis.

Skyscanner – geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Viešbučių ir nakvynės vietų ieškokite per Booking.com rezervavimo sistemą.

728*90

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote ekskursijos, įdomaus restorano, muziejaus ar neeilinių pramogų?

Keliautojams, kurie savo kelionės metu ieško, ką įdomaus nuveikti, pamatyti ar patirti siūlome pasinaudot GetYourGuide platforma.

728*90

GetYourGuide – internetinė platforma, kuri padeda rasti geriausius pasiūlymus ir įdomiausias patirtis svečioje šalyje. Ši platforma siūlo didžiulį neeilinių veiklų ir pramogų pasirinkimą – nuo ekskursijų, ekstremalių pramogų iki kulinarinių kelionių net 170 pasaulio šalių!60 milijonų keliautojų jau pasinaudojo šia platforma užsisakydami savo potyrius, todėl mes drąsiai rekomenduojame naudotis GetYourGuide ir patirti daugybę neišdildomų įspūdžių savo kelionių metu! Nuorodą į šią platformą rasite čia.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars automobilių nuomos rezervacijos sistema.

EN - 728x90

Rentalcars – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus ir norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionei kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!