Ryanair atidaro bazę Rygoje – skraidys 16 naujų maršrutų

Viena didžiausių pigių kaštų skrydžių bendrovių Ryanair balandžio 28 dieną pranešė, jog atidaro naują bazę Latvijos sostinėje Rygoje.

Nuo šių metų spalio mėnesio Ryanair planuoja Rygoje bazuoti 2 orlaivius ir jais vykdyti 95 skrydžius per savaitę 30 skirtingų maršrutų. Aviakompanija taip pat pristatė 16 naujų skrydžių krypčių iš Rygos oro uosto. Miestų sąrašą, į kuriuos planuojami nauji skrydžiai galite rasti žemiau:

 • Orhusas, 3 skrydžiai per savaitę;
 • Bristolis, 2 skrydžiai per savaitę;
 • Budapeštas, 3 skrydžiai per savaitę;
 • Geterborgas, 3 skrydžiai per savaitę;
 • Krokuva, 2 skrydžiai per savaitę;
 • Kijevas, 2 skrydžiai per savaitę;
 • Lvovas, 2 skrydžiai per savaitę;
 • Malaga, 2 skrydžiai per savaitę;
 • Memingenas, 2 skrydžiai per savaitę;
 • Varšuva (Modlino (WMI) oro uostas), 5 skrydžiai per savaitę;
 • Palermas, 2 skrydžiai per savaitę;
 • Paryžius (Bovė (BVA) oro uostas), 2 skrydžiai per savaitę;
 • Roma (Čiampino (CIA) oro uostas), 3 skrydžiai per savaitę;
 • Oslas (Torpo (TRF) oro uostas), 4 skrydžiai per savaitę;
 • Frakfurtas (Hano (HHN) oro uostas), 2 skrydžiai per savaitę;
 • Venecija, 2 skrydžiai per savaitę.

Ryanair komercijos direktorius Jasonas McGuinnesas pristatydamas plėtros Rygoje planus, komentavo:

„Džiaugiamės galėdami pranešti apie naujos bazės atidarymą Rygoje ir tikimės, kad tai paskatins ekonomikos atsigavimą ir bei palengvis Pabaltijo regiono gyventojų susiekimą. Nuo spalio pabaigos iš Rygos planuojame skraidyti 16 naujų maršrutų. Tai reikšminga Ryanair grupės plėtra ir puikus postūmis Latvijos ekonomikai, nes planuojame sukurti 60 naujų darbo vietų šalies gyventojams.

Šie nauji maršrutai keleiviams Latvijoje ir Pabaltijo regione suteiks dar didesnį skrydžių pasirinkimą ir leis jiems pasiekti daugybę vietų Europoje, tokių kaip: Budapeštas, Malaga, Palermas ir t.t. Turėdami omenyje, kad pandemijos apribojimai reguliariai keičiasi, klientai dabar gali užsisakyti skrydžius, žinodami, kad jei juos prireiks atidėti ar pakeisti kelionės datas, jie gali tai padaryti iki dviejų kartų nemokamai iki šių metų pabaigos”

Norėdami pažymėti naujieną apie plėtrą Ryanair taip pat paskelbė akciją, kurios metu skrydžių bilietų kainos 16-ai naujų maršrutų iš Rygos prasideda nuo 19,99 Eur skrydžiams į vieną pusę. Akcija galioja iki gegužės 1 dienos vidurnakčio. Bilietus galima įsigyti oficialioje aviakompanijos svetainėje – ryanair.com 


Planuojate kelionę? Turime jums keletą patarimų:

 • Ieškote pigių skrydžių bilietų?

Skrydžių bilietų paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner paslaugomis.

Skyscanner – geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

 • Ieškote pigaus viešbučio?

Viešbučių ir nakvynės vietų ieškokite per Booking.com rezervavimo sistemą.

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

 • Ieškote ekskursijos, įdomaus restorano, muziejaus ar neeilinių pramogų?

Keliautojams, kurie savo kelionės metu ieško, ką įdomaus nuveikti, pamatyti ar patirti siūlome pasinaudot GetYourGuide platforma.

728*90

GetYourGuide – internetinė platforma, kuri padeda rasti geriausius pasiūlymus ir įdomiausias patirtis svečioje šalyje. Ši platforma siūlo didžiulį neeilinių veiklų ir pramogų pasirinkimą – nuo ekskursijų, ekstremalių pramogų iki kulinarinių kelionių net 170 pasaulio šalių!60 milijonų keliautojų jau pasinaudojo šia platforma užsisakydami savo potyrius, todėl mes drąsiai rekomenduojame naudotis GetYourGuide ir patirti daugybę neišdildomų įspūdžių savo kelionių metu! Nuorodą į šią platformą rasite čia.

 • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars automobilių nuomos rezervacijos sistema.

EN - 728x90

Rentalcars – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus ir norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionei kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!