puketas

Puketas nuo liepos 1 įsileis pasiskiepijusius turistus be apribojimų

Tailando vyriausybė išplatino pranešimą, jog nuo šių metų liepos 1 dienos planuoja atverti Puketo salą visiems turistams, kurie bus pasiskiepiję nuo koronaviruso. Puketas taps pirmuoju regionu šalyje į kurį atvykus ir pateikus įrodymus apie sėkmingą pasiskiepijimą nebus taikomi izoliacijos reikalavimai ir kiti apribojimai.

Tailando Ekonominės situacijos administravimo centras (CESA), kuriam vadovauja Tailando Ministras Pirmininkas Prayuth Chan-Ocha ir Tailando turizmo agentūra (TAT) pranešė, jog šis žingsnis yra vienas iš pirmųjų šalies atverimo turistams strategijos etapų.

Nuo liepos Puketas bus pilnai atvertas pasiskiepijusiems turistams. Tiesa, verta paminėti, jog visi atvykstantieji į Puketą turės atlikti greitąjį koronaviruso testą. Tai pat laisvai keliauti po Tailandą bus galima praėjus 7 dienoms nuo įvažiavimo į Puketą.

puketas

Ministras Pirmininkas pažymėjo, jog ruošiantis Puketo atverimui planuojama iki liepos 1 dienos paskiepyti beveik 70 procentų Puketo salos gyventojų.

Jeigu Puketo atverimo strategija pasiteisins, Tailando vyriausybė nuo šių metų spalio planuoja atverti ir daugiau šalies regionių. Planuoja, jog nuo spalio 1 dienos visi pasiskiepiję keliautojai galės laisvai įvažiuoti ir nesilaikyti izoliacijos į šiuos šalies regionius:

  • Puketą
  • Krabi
  • Phangnga
  • Koh Samui
  • Chonburi (Pattaya)
  • Chiang Mai

Praleidus 7 dienas šiuose regionuose toliau bus galima laisvai keliauti po visą Tailandą. Dėl kitų šalies regionių kol kas nėra išplatinta oficialių pranešimų, todėl atvykus į juos bus privaloma laikytis izoliacijos bei kitų koronaviruso prevencijos apribojimų.


Planuojate kelionę? Turime jums keletą patarimų:

  • Ieškote pigių skrydžių bilietų?

Skrydžių bilietų paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner paslaugomis.

Skyscanner – geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Viešbučių ir nakvynės vietų ieškokite per Booking.com rezervavimo sistemą.

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote išskirtinės vietos nakvynei?

Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti virš 250 000 nuomojamų būstų net 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars automobilių nuomos rezervacijos sistema.

EN - 728x90

Rentalcars – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus ir norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionei kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!