londono sicio

Pratęsti tiesioginiai skrydžiai tarp Vilniaus ir Londono Sičio oro uostų

Po sėkmingų Susisiekimo ministerijos, Lietuvos oro uostų ir oro bendrovės derybų, Lietuvos oro uostai pasirašė investicijų sutartį su „LOT Polish Airlines“ oro bendrove, kuri vykdys reguliarius skrydžius tarp Vilniaus (VNO) ir Londono Sičio (LCY) oro uostų.*

„Londonas yra pilotinė naujojo skrydžių skatinimo modelio kryptis, kuria siekėme patikrinti modelio veikimą. Ši patogi ir lietuviams įprasta tapusi kryptis į patį Londono centrą ypač svarbi užtikrinant Londone gyvenančių lietuvių, verslo ir į Lietuvą atvykstančių lankytojų poreikius. Tai tiltas tarp Vilniaus ir Londono, kuriuo, kaip matome, yra patenkinti abiejų pusių vartotojai. Džiaugiuosi, kad šią krypti pavyko užtikrinti tiek 2019 metais, tiek ir dabar. Tai geras projektų valdymo ir šalies institucijų bendradarbiavimo pavyzdys. Tikimės, kad Lietuvos oro uostams pavyks šį modelį panaudoti ir kitoms šaliai svarbioms kryptis užtikrinti“, – sako susisiekimo ministras Marius Skuodis.

Sutartis su bendrove „LOT Polish Airlines“ pasirašyta po tarptautinės reguliaraus skrydžio operatoriaus atrankos. Tarp atrankos kriterijų buvo ir reikalavimas, kad skrydžiai minėta kryptimi būtų vykdomi verslo segmento keleiviams patogiais laikais ir dažniais. Prieš pasirašant sutartį buvo atliktos visos reikalingas kvalifikacijos patikrinimo ir bendro verslo plano derinimo procedūros. Skrydžiai pagal naują modelį prasidės šių metų spalio 1 ir užtikrins nepertraukiamą susisiekimą šia svarbia kryptimi.

Ir toliau iš Vilniaus centro į Londono centrą bus galima skristi tuo pačiu patogiu laiku: iš Vilniaus lėktuvas kils 17:00, Londone nusileis 18:00, o iš City pakilęs 18:30, Vilniuje nusileis 23:15 val.

Nuo spalio 1 dienos skrydžiai tęsis kiekvieną dieną, išskyrus šeštadienius ir trečiadienius. Šeštadienio vakarais Londono City oro uostas yra uždarytas (jis nedirba nuo šeštadienio vidurdienio iki sekmadienio vidurdienio), o trečiadieniais darbo reikalais keliaujančių paklausa yra mažiausia.

Žinoma, pirmiausia skrydis yra nutaikytas į skraidančius darbo reikalais, tačiau tvarkaraštis ypatingai geras yra ir savaitgaliautojams: išvyksti į Londoną 17 val. penktadienį, o grįžti 23:15 val. sekmadienį. Dar patrauklesnis savaitgalinio turizmo pritraukimui iš Londono į Vilnių: išvyksti 18:30 penktadienį, o atgal iš Vilniaus 17:00 sekmadienį.

*šaltinis – https://sumin.lrv.lt/lt/naujienos/startuoja-naujas-skrydziu-skatinimo-modelis-bus-tesiami-tiesioginiai-skrydziai-tarp-vilniaus-ir-londono-sicio-oro-uostu?fbclid=IwAR31F492sgMRrIcdu2VKBUsdhXgNlyO3kWCBu4QDtd010hKt9ivR5NrU8ws


Planuojate kelionę? Turime jums keletą patarimų:

  • Ieškote pigių skrydžių bilietų?

Skrydžių bilietų paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner paslaugomis.

Skyscanner – geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Viešbučių ir nakvynės vietų ieškokite per Booking.com rezervavimo sistemą.

728*90

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote ekskursijos, įdomaus restorano, muziejaus ar neeilinių pramogų?

Keliautojams, kurie savo kelionės metu ieško, ką įdomaus nuveikti, pamatyti ar patirti siūlome pasinaudot GetYourGuide platforma.

728*90

GetYourGuide – internetinė platforma, kuri padeda rasti geriausius pasiūlymus ir įdomiausias patirtis svečioje šalyje. Ši platforma siūlo didžiulį neeilinių veiklų ir pramogų pasirinkimą – nuo ekskursijų, ekstremalių pramogų iki kulinarinių kelionių net 170 pasaulio šalių!60 milijonų keliautojų jau pasinaudojo šia platforma užsisakydami savo potyrius, todėl mes drąsiai rekomenduojame naudotis GetYourGuide ir patirti daugybę neišdildomų įspūdžių savo kelionių metu! Nuorodą į šią platformą rasite čia.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars automobilių nuomos rezervacijos sistema.

EN - 728x90

Rentalcars – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus ir norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionei kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
1 1 Įvertinimas
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!