pigus skrydziai i kankuna

Skrendam pigiai į Meksiką? Pigūs skrydžiai į Kankuną iš Vilniaus nuo 281Eur į abi puses!

Atsirado pigių skrydžių bilietų vieną populiariausių kurortų Meksikoje – Kankuną. Pigūs skrydžiai į Kankuną vyksta iš Vilniaus oro uosto su trumpais tarpiniais persėdimais Amsterdame skrendant pirmyn ir Paryžiuje skrendant atgal bei Meksiko mieste. Skrydžius vykdo puikiai keliautojų vertinamos KLM ir AirFrance oro linijos, bilietų kainos prasideda nuo 281 Eur pirmyn ir atgal, į bilietų kainą įskaičiuota po vienas rankinio ir registruoto bagažo vienetą bei maitinimas skrydžių metu.

Kankunas – vienas populiariausių kurortų Meksikoje. Šis miestas įsikūręs pasakiškai gražioje Jukatano pusiasalio dalyje, Karibų jūros pakrantėje. Kankune galima rasti viską – nuo balto smėlio paplūdimių iki daugybės pasilinksminimo vietų ar aukščiausos klasės viešbučių. Šis kurortas tinka ir keliautojams, kuriems rūpi ne tik gulėjimas prie jūros, bet ir aktyvus laisvalaikis. Šalia Kankuno rasite daugybę įdomių lankytinų vietų, kuriuose pabuvojus bus galima susipažinti su Meksikos kultūra ir istorija.

Skrydžių datos ir bilietų įsigijimas:  pigių skrydžių bilietų galima rasti 2021 metų rugsėjo – spalio mėnesio skrydžiams.

Žemiau rasite keletą pavyzdžių su skrydžių datomis bei kainomis. Nusprendę įsigyti skrydžių bilietus, paspauskite ant mygtuko ar paveikslėlio ir būsite nukreipti į Skyscanner svetainę, kur galėsite paieškoti skrydžių sau tinkamoms datomis.

Skyscanner – geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums.

2021-09-08/2021-09-22:

pigus skrydziai i kankuna
Pirkti skrydžių bilietus

2021-09-17/2021-10-01:

pigus skrydziai i kankuna
Pirkti skrydžių bilietus

2021-09-23/2021-10-08:

pigus skrydziai i kankuna
Pirkti skrydžių bilietus

2021-09-29/2021-10-07:

pigus skrydziai i kankuna
Pirkti skrydžių bilietus

Norint skrydžio bilietus įsigyti pigiai ir būtent už pasiūlyme nurodytą kainą reikia veikti greitai! Patariame atkreipti dėmesį į šio įrašo paskelbimo laiką. Kuo daugiau laiko bus praėję nuo įrašo paskelbimo, tuo mažesnė galimybė, jog pateikta kaina jame dar galios.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Planuojate kelionę į Kankuną ir ieškote viešbučio? Šaunu! Norint surasti viešbutį rekomenduojame pasinaudoti Hotellook viešbučių paieškos sistema.

Pagal jūsų užklausą Hotellook sistema suras geriausius viešbučių pasiūlymus. Ši sistema užklausos metu palygina visų populiariausių viešbučių rezervavimo sistemų – Booking.com, Agoda, Hotels.com, Expedia teikiamus pasiūlymus ir pateikia geriausius variantus.

Ieškodami geriausių viešbučių pasiūlymų kelionėms jau ne kartą įsitikinome šios paieškos sistemos nauda, greičiu ir privalumais, todėl nuoširdžiai kviečiame pasinaudoti Hotellook ir jus.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje pateikta keletas viešbučių pasiūlymų Kankune. Paspaudus ant jums patikusio pasiūlymo, būsite nukreipti į vieną iš rezervavimo sistemų, kur lengvai ir paprastai galėsite užsisakyti viešbutį savo kelionei arba paieškoti kito, dar labiau jums tinkančio viešbučio varianto.

  • Ieškote ekskursijos, įdomaus restorano, muziejaus ar neeilinių pramogų?

Keliautojams, kurie savo kelionės metu ieško, ką įdomaus nuveikti, pamatyti ar patirti siūlome pasinaudot GetYourGuide platforma.

GetYourGuide – internetinė platforma, kuri padeda rasti geriausius pasiūlymus ir įdomiausias patirtis svečioje šalyje. Ši platforma siūlo didžiulį neeilinių veiklų ir pramogų pasirinkimą – nuo ekskursijų, ekstremalių pramogų iki kulinarinių kelionių net 170 pasaulio šalių!

60 milijonų keliautojų jau pasinaudojo šia platforma užsisakydami savo potyrius, todėl mes drąsiai rekomenduojame naudotis GetYourGuide ir patirti daugybę neišdildomų įspūdžių savo kelionių metu!

Žemiau pateikta keletas veiklų pasiūlymų Kankune bei aplink jį. Paspaudus ant jums patikusio pasiūlymo, būsite nukreipti į GetYourGuide paieškos platformą, kur galėsite lengvai ir paprastai susirasti ir užsisakyti įdomią veiklą savo kelionės metu.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars automobilių nuomos rezervacijos sistema.

Rentalcars – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus pigiai ar norint užsisakyti vietą nakvynei savo kelionės metu kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!