latvija lengvina apribojimus

Latvija lengvina apribojimus pasiskiepijusiems ar Covid-19 persirgusiems keliautojams

Latvijos vyriausybė priėmė sprendimą nuo birželio 16 dienos į šalį leisti atvykti be svarios priežasties, taip pat nereikės pateikti įrodymų apie atliktą Covid-19 testą ar laikytis saviizoliacijos. Tiesa, Latvija lengvina apribojimus tik tiems keliautojams, kurie yra persirgę koronavirusu arba nuo jo pasiskiepiję.

Latvija nusprendė šalis suskirstyti į tris kategorijas: žemos rizikos, aukštos ir itin aukštos. Žemos rizikos šalimis bus laikomos tos, kuriose naujų COVID-19 atvejų skaičius per 14 d. 100-ui tūkst. gyventojų bus žemesnis nei 75 (iki šiol buvo 50).

Apribojimai keliauti net ir paskiepytiems ar persirgusiems koronavirusu asmenims bus taikomi, jeigu jie atvyks iš itin aukštos rizikos šalių, tokių kaip Indija. Kitais atvejais pilnai vakcinuoti nuo ir koronavirusu persirgę žmonės galės atvykti į Latviją be apribojimų. Jiems nereikės nei testų, nei saviizoliacijos.

Latvijoje, kaip ir Lietuvoje, jau galioja ES skaitmeninis Covid-19 pažymėjimas, kuris supaprastins pasienio procedūras keliaujant. Daugiau apie skaitmeninį Covid-19 pažymėjimą informacijos galite rasti čia.

Pagal naują tvarką vaikams iki 12 metų yra netaikomi testavimo ar saviizoliacijos reikalavimai vykstant į Latviją, tačiau jie privalo laikytis tų pačių karantino taisyklių kaip ir jų tėvai. Jei vaiką lydinčiam asmeniui nereikia atlikti karantino, tada vaikui taip pat netaikoma saviizoliacijos ar testavimo taisyklės.

Keliautojams, kurie nėra pilnai paskiepyti arba persirgę koronavirusu, leidžiama atvykti iš ES, EEE šalių, Šveicarijos ir Jungtinės Karalystės, žemos rizikos trečiųjų šalių, tačiau jiems bus privalu prieš kelionę atlikti Covid-19 testą, o atvykus – izoliuotis.

Iki šio momento Latvijoje užregistruota per 136 247 Covid-19 atvejų ir 2464 mirčių, remiantis Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis.


Planuojate kelionę? Turime jums keletą patarimų:

  • Ieškote pigių skrydžių bilietų?

Skrydžių bilietų paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner paslaugomis.

Skyscanner – geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Viešbučių ir nakvynės vietų ieškokite per Booking.com rezervavimo sistemą.

728*90

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote ekskursijos, įdomaus restorano, muziejaus ar neeilinių pramogų?

Keliautojams, kurie savo kelionės metu ieško, ką įdomaus nuveikti, pamatyti ar patirti siūlome pasinaudot GetYourGuide platforma.

728*90

GetYourGuide – internetinė platforma, kuri padeda rasti geriausius pasiūlymus ir įdomiausias patirtis svečioje šalyje. Ši platforma siūlo didžiulį neeilinių veiklų ir pramogų pasirinkimą – nuo ekskursijų, ekstremalių pramogų iki kulinarinių kelionių net 170 pasaulio šalių!60 milijonų keliautojų jau pasinaudojo šia platforma užsisakydami savo potyrius, todėl mes drąsiai rekomenduojame naudotis GetYourGuide ir patirti daugybę neišdildomų įspūdžių savo kelionių metu! Nuorodą į šią platformą rasite čia.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars automobilių nuomos rezervacijos sistema.

Rentalcars – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus ir norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionei kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!