taisykles keliautojams

Kurios šalys uždraudė skrydžius ir keliones iš Jungtinės Karalystės?

Nustačius naują koronaviruso (Covid-19) atmainą, daugelis Europos ir pasaulio valstybių priėmė staigius sprendimus uždrausti skrydžius ir keliones iš Jungtinės Karalystės.

Jungtinės Karalystės sveikatos apsaugos sekretorius sekmadienį, gruodžio 20 d. išplatino pranešimą, jog nauja koronaviruso atmaina yra labai pavojinga ir jos plitimą suvaldyti labai sunku. Jungtinės Karalystės visuomenės sveikatos agentūros atstovai patvirtino, jog naujoji viruso atmaina gali būti iki 70% labiau užkrečiama.

Atsižvelgdamos į situacijos rimtumą daugelis valstybių nusprendė užkirsti bet kokį kelią viruso plitimui ir visai arb dalinai uždraudė keliones iš Jungtinės Karalystės.

Šalys, kurios uždraudė skrydžius ir keliones iš Jungtinės Karalystės:

Lietuva

Lietuvos Respublikos vyriausybė priėmė sprendimą nuo šių metų gruodžio 21 d. iki gruodžio 31 d. stabdyti visus keleivinius skrydžius iš Jungtinės Karalystės. Taip pat dėl kritinės pandemijos padėties Lietuvoje ir sugriežtintų karantino priemonių, Užsienio reikalų ministerija paskelbė rekomendaciją piliečiams nevykti į Jungtinę Karalystę (JK).

Latvija

Latvija sustabdė visus keleivinius skrydžius bei keliones iš JK nuo gruodžio 21 d. iki 2021 m. sausio 1 d.

Estija

Estijos vyriausybė paskelbė stabdanti oro eismą tarp Estijos ir JK nuo gruodžio 20 d. vidurnakčio iki gruodžio 31 d.

Vokietija

Vokietija uždraudė keliones iš ir į JK iki gruodžio 31 d.

Prancūzija

Prancūzijos ministras pirmininkas pranešė, jog 48 valandoms pradedant nuo gruodžio 21 d. 00:00 val. yra visiškai stabdomas bet koks transporto judėjimas tarp JK ir Prancūzijos.

Italija

Italijos vyriausybė sustabdė visus keleivinius skrydžius tarp Italijos ir Jungtinės Karalystės iki atskiro pranešimo.

Nyderlandai

Nyderlandų vyriausybė stabdo visus keleivinius skrydžius iš JK iki šių metų gruodžio 31 d.

Airija

Airija pranešė stabdanti visus keleivinius skrydžius iš ir į JK gruodžio 21 ir 22 dienomis.

Ispanija

Ispanijos vyriausybė pranešė, kad nuo gruodžio 22 dienos neįsileis į šalį keleivių iš Jungtinės Karalystės. Taip pat bus atnaujinta sienų kontrolė tarp Ispanijos ir Gibraltaro.

Danija

Danijos vyriausybė pranešė stabdanti visus keleivinius skrydžius ir keliones iš JK iki gruodžio 23 d.

Belgija

Belgija nuo gruodžio 21 d. sustabdė visus keleivinius skrydžius iš JK.

Švedija

Švedija nuo gruodžio 21 d. iki atskiro pranešimo stabdo visus keleivinius skrydžius iš Jungtinės Karalystės.

Šalys, kurios įvedė apribojimus skrydžiams ir kelionėms iš Jungtinės Karalystės:

Graikija

Graikijos vyriausybė išplatino pranešimą, kuriame teigiama, jog nuo gruodžio 21d. visi asmenys, atvykę iš JK turės laikytis 7 dienų karantino ir saviizoliacijos.

Portugalija

Portugalijos valdžia priėmė sprendimą, jog iš JK gali atvykti tik Portugalijos piliečiai arba asmenys turintys teisę gyventi Portugalijoje. Jie taip pat turi turėti neigiamą Covid-19 testo atsakymą.


Planuojate kelionę? Turime jums keletą patarimų:

  • Ieškote pigių skrydžių bilietų?

Skrydžių bilietų paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner.net paslaugomis.

Skyscanner.net – greičiausia ir geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner.net pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Viešbučių ir nakvynės vietų ieškokite per Booking.com rezervavimo sistemą.

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote išskirtinės vietos nakvynei?

Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti virš 250 000 nuomojamų būstų net 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars.com automobilių nuomos rezervacijos sistema.

Rentalcars.com – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus ir norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionei kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!