kipras atsidare

Nuo gegužės 10 dienos Kipras atsidarė pasiskiepijusiems turistams

„Kipras atsidarė turistams” – tokia žinute savo lankytojus pasitinka Kipro turizmo ministerijos svetainė. Dar balandžio gale Kipro turizmo ministro pavaduotojas Savvas Perdios patvirtino, jog šalies vyriausybė nuo šių metų gegužės 10 dienos palengvins patekimo į šalį sąlygas turistams iš 65 šalių.

Nuo gegužės 10 dienos į Kiprą galį įvažiuoti visi nuo Covid-19 pasiskiepiję turistai – jiems nereikia pateikti neigiamo tyrimo dėl COVID-19 atsakymo arba karantinuotis.

Taip pat Kipras priims vakcinaciją užbaigusius turistus, neatsižvelgiant į tai, kada jie gavo paskutinį skiepą.

Remiantis Savvaso Perdioso pranešimu, sprendimas apims visas Šengeno zonos šalis, taip pat Jungtinę Karalystę, Jungtinius Arabų Emyratus, Kanadą, Izraelį, Katarą, Egiptą, Šveicariją, Naująją Zelandiją, JAV ir Australiją.

kipras atsidarė

Daugiau nei prieš mėnesį Kipras tokiomis pačiomis sąlygomis leido atvykti turistams iš Izraelio ir Didžiosios Britanijos.

Tarp poilsiautojų populiari Viduržemio jūros sala sulaukia daugiausiai turistų iš Didžiosios Britanijos. 2019 metais iš beveik 4 mln. šalyje apsilankiusių turistų trečdalis buvo britai, o trečioje vietoje – poilsiautojai iš Izraelio.

Siekiant užkirsti kelią viruso plitimui, atvykėliai taip pat turi laikytis būtinų atsargumo priemonių, tokių kaip privalomas apsauginių kaukių dėvėjimas arba fizinio atstumo laikymasis.

Primename, kad vykstant iš Lietuvos visi asmenys 24 val. iki skrydžio turi užpildyti ir pateikti anketą „Cyprus Flight Pass“. Anketą ir išsamią informaciją dėl jos pildymo galima rasti čia.

Kiti atvykimui taikomi reikalavimai skiriasi, priklausomai nuo to, iš kurios kategorijos valstybės atvykstate. Šalys skirstomos į spalvines kategorijas (žalią, oranžinę, raudoną ir pilką), atsižvelgiant į Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro teikiamus duomenis. Šalių sąrašai yra peržiūrimi ir atnaujinami kiekvieną savaitę. Juos galima rasti čia.

Daugiau informacijos apie reikalavimus kelionėms į Kiprą galite rasti Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje.


Planuojate kelionę? Turime jums keletą patarimų:

  • Ieškote pigių skrydžių bilietų?

Skrydžių bilietų paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner paslaugomis.

Skyscanner – geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Viešbučių ir nakvynės vietų ieškokite per Booking.com rezervavimo sistemą.

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote ekskursijos, įdomaus restorano, muziejaus ar neeilinių pramogų?

Keliautojams, kurie savo kelionės metu ieško, ką įdomaus nuveikti, pamatyti ar patirti siūlome pasinaudot GetYourGuide platforma.

728*90

GetYourGuide – internetinė platforma, kuri padeda rasti geriausius pasiūlymus ir įdomiausias patirtis svečioje šalyje. Ši platforma siūlo didžiulį neeilinių veiklų ir pramogų pasirinkimą – nuo ekskursijų, ekstremalių pramogų iki kulinarinių kelionių net 170 pasaulio šalių!60 milijonų keliautojų jau pasinaudojo šia platforma užsisakydami savo potyrius, todėl mes drąsiai rekomenduojame naudotis GetYourGuide ir patirti daugybę neišdildomų įspūdžių savo kelionių metu! Nuorodą į šią platformą rasite čia.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars automobilių nuomos rezervacijos sistema.

Rentalcars – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus ir norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionei kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!