es skaitmeninis covid-19 pazymejimas

Europos Komisija siūlys „žaliojo paso”pasiskiepijusiems nuo Covid-19 išdavimą

Europos Komisijos (EK) pirmininkė Ursula von der Leyen kovo 1 dieną, pirmadienį, savo Twitter paskyroje išplatino pranešimą, jog komisija pateiks pasiūlymus bei rekomendacijas dėl skaitmeninių sertifikatų arba kitaip – „žaliojo paso” išdavimo pasiskiepijusiems nuo koronaviruso.

„Per šį mėnesį pasistengsime pateikti teisėkūros pasiūlymą dėl skaitmeninio „ žaliojo paso“, – per „Twitter“ parašė EK vadovė ir paaiškino, kad ši sistema turėtų apimti tiek pažymą apie pasiskiepijimą, tiek COVID-19 testo rezultatus.

zaliojo paso

Anot EK šis elektroninis dokumentas žmonėms leistų saugiau ir laisviau keliauti Europos Sąjungoje ir už jo ribų – darbui arba turizmui.

Ši įdėja taip pat buvo plačiai apsvarstyta praėjusią savaitę vykusiame EK viršūnių pasitarime. Tokios šalys, kurių ekonomika stipriai priklauso nuo turizmo, pavyzdžiui Graikija siūlo kuo greičiau įvesti „žaliojo paso” naudojimą siekiant paskatinti bei užtikrinti saugumą dėl artėjančio vasaros atostogų sezono kelionių.

Kitos valstybės, siūlo neskubėti ir viską tinkamai apsvarstyti. Prancūzija priminė, jog neverta pamiršti, jog įvedus „žaliojo paso” naudojimą gali kilti nepasitenkinimas ir tam tikra diskriminacija tarp paskiepytų ir nepaskiepytų žmonių. Pagal siūlomas taisykles pasisikiepiję žmonės galėtų laisvai keliauti ir netrukdomai užsiimti kitomis veiklomis, kol negavusiems skiepų ir toliau tektų laikytis apribojimų.

Per EK viršūnių pasitarimą Ursula von der Leyen taip pat teigė, jog EK patvirtinus „žaliojo paso” taisykles, tokių skaitmeninių sertifikatų naudojimas Europos Sąjungoje galėtų prasidėti per tris mėnesius nuo teisėkūros ir duomenų saugos standartų sukūrimo.


Planuojate kelionę? Turime jums keletą patarimų:

  • Ieškote pigių skrydžių bilietų?

Skrydžių bilietų paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner paslaugomis.

Skyscanner – geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Viešbučių ir nakvynės vietų ieškokite per Booking.com rezervavimo sistemą.

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote išskirtinės vietos nakvynei?

Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti virš 250 000 nuomojamų būstų net 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars automobilių nuomos rezervacijos sistema.

EN - 728x90

Rentalcars – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus ir norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionei kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!