paveiktu saliu sarase

Danijos ir Švedijos planuose – skaitmeniniai skiepų pasai nuo Covid-19

Danijos vyriausybė vasario 3 dieną išplatino pranešimą, jog šalis pradeda skaitmeninių skiepų nuo Covid-19 pasų sistemos įdiegimą. Sekančią dieną, panašus pranešimas buvo paskeltas ir Švedijos vyriausybės. Danijos finansų ministras Mortenas Bodskovas teigė, kad skaitmeniniai skiepų pasai ir jų taikymo sistema bus sukurta norint palengvinti žmonių keliavimą.

Pranešimuose teigiama, kad skaitmeniniai skiepų pasai nuo Covid-19 infekcijos Danijos ir Švedijos piliečiams palengvins keliones į valstybes, kurios reikalauja pateikti paskiepijimo nuo koronaviruso įrodymą norint patekti į šalį.

Ši sistema taip pat galėtų būti naudojama ne tik turizmo ar kelionių sektoriuose, bet ir taikoma plačiau. Naudojant skaitmeninius skiepų pasus būtų galima lengviau organizuoti įvairius didelio mąsto kultūros ar sporto renginius.

Sistema renginių organizatoriams padėtų pilnai įsitikinti ir užtikrinti, jog dalyviai yra paskiepyti nuo koronaviruso ir jiems nebereiktų taikyti socialinio atstumo laikymosi ar dalyvių skaičiaus apribojimų renginių metu.

Danijos vyriausybė skaitmeninių skiepų pasų pirminį variantą planuoja pradėti taikyti jau nuo vasario pabaigos ir pilnai sistemą parengti per ateinančius 2 ar 3 mėnesius. Švedija kol kas nėra nustačius tikslios datos, bet jos skaitmeninės plėtros ministras Andersas Ygemanas teigė, jog tokie pasai šalyje galėtų būti pradėti naudoti nuo birželio pradžios.


Planuojate kelionę? Turime jums keletą patarimų:

  • Ieškote pigių skrydžių bilietų?

Skrydžių bilietų paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner.net paslaugomis.

Skyscanner.net – greičiausia ir geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner.net pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Viešbučių ir nakvynės vietų ieškokite per Booking.com rezervavimo sistemą.

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote išskirtinės vietos nakvynei?

Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti virš 250 000 nuomojamų būstų net 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars.com automobilių nuomos rezervacijos sistema.

Rentalcars.com – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus ir norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionei kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!