costa cruises

Costa Cruises planuoja atnaujinti kruizus iš Italijos nuo kovo 27 dienos

Italijos kruizinių laivų kompanija Costa Cruises pranešė, jog nuo šių metų kovo 27 dienos planuoja atnaujinti kruizines keliones iš Italijos uostų. Kompanija savo klientams planuoja pasiūlyti trijų-keturių ir septynių dienų kruizus aplink Italiją.

Kruizai bus vykdomi vienu didžiausiu Costa Cruises kompanijos laivu – Costa Smeralda. Planuojama, jog kruizai vyks aplink Italiją, plaukiant Viduržemio jūra ir sustojant Savonoje, Specijoje, Neapolyje, Mesinoje bei Kaljaryje. Kompanijos planuose taip pat numatomi kruizai šiuo laivu iš Italijos po viduržemio jūra aplankant Prancūziją ir Ispaniją. Šie kruizai turėtų startuoti nuo gegužės 1 dienos.

costa cruises

Costa Cruises taip pat ėmesi papildomų saugumo priemonių ir savo klientams pristatė „Costa saugumo protokolą”. Laikantis šio protokolo kompanija ribos keleivių skaičių savo laivuose, patenkant į laivą bus atliekami greitieji Covid-19 testai keleiviams bei įgūlos nariams, matuojama kūno temparatūra. Taip pat bus reikalaujama laikytis atstumo ir dėvėti veido kaukes viešose laivo vietose.

Costa Cruises – viena didžiausių kruizinių laivų kompanijų Europoje. Jų laivyną sudaro net 11 įspūdingų lainerių. Kadangi Costa Cruises yra itališko kapitalo įmonė jos laivuose vyrauja užburianti Italijos atmosfera. Plaukdami Costa laivais galėsite mėgautis be galo skaniais itališkos virtuvės patiekalais bei gėrimais. Laivuose kasdien vyksta smagios itališko stiliaus pramogos – šokių ir kalbų pamokos, animatorių ir atlikėjų iš viso pasaulio pasirodymai, nemokami sporto ir grupiniai užsiėmimai.


Planuojate kelionę? Turime jums keletą patarimų:

  • Ieškote pigių skrydžių bilietų?

Skrydžių bilietų paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner paslaugomis.

Skyscanner – geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Viešbučių ir nakvynės vietų ieškokite per Booking.com rezervavimo sistemą.

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote išskirtinės vietos nakvynei?

Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti virš 250 000 nuomojamų būstų net 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars automobilių nuomos rezervacijos sistema.

Rentalcars – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus ir norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionei kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!