booking.com akcija

Booking.com akcija! Nuolaidos užsakymams iki 30%!

Viena didžiausių ir populiariausių viešbučių bei apgyvendinimo rezervacijos sistemų pasaulyje Booking.com skelbia juodojo penktadienio (angl. „Black Friday) akciją ir siūlo užsakyti nakvynę su nuolaidomis iki 30%!

Tai puiki proga pažinti savo kraštą pigiau! Kadangi dėl pandemijos ne visi nori planuoti tolimas keliones Booking.com akcija labiausiai orientuota į vietinį turizmą. Pasinaudoję šia akcija galite rasti daugybę įdomių vietų savo nakvynei įvairiuose Lietuvos kampeliuose pigiau.

booking.com akcija

Primename, kad Booking.com yra viena plačiausių viešbučių rezervacijos sistemų, tad čia rasite daugiau kaip 2 563 380 viešbučių ir apgyvendimo vietų visame pasaulyje labai geromis kainomis.

  • Booking.com akcija galioja užsakymams atliktiems iki šių metų gruodžio 1 dienos;
  • Nuolaida taikoma viešbučių ar apgyvendinimo vietų rezervacijoms savo šalyje ar ilgesnės trukmės rezervacijoms užsienyje;
  • Rezervacija su nuolaida galite pasinaudoti iki 2021 gruodžio 31 dienos.

Žemiau rasite keletą akcijinių kainų pavyzdžių viešbučių rezervacijoms Lietuvoje:

Dar nenusprendėte kur ir kada apsistoti, bet norite pasinaudoti Booking.com akcija? Ne problema! Žemiau esančiame paieškos valdiklyje galite įvesti savo norimą kelionės tikslą, planuojamas viešnagės datas ir būsite nukreipti į Booking.com rezervacijos sistemą kur lengvai, paprastai ir pigiai galėsite užsisakyti viešbutį su nuolaida net iki 30%!

Booking.com


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus pigiai ar norint užsisakyti vietą nakvynei savo kelionės metu kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!