skrydziai is jungtines karalystes

Atvykus į Angliją bus galima sutrumpinti saviizoliacijos trukmę

Anglijos transporto sekretorius Grantas Shappsas pranešė, kad visiems asmenims, kurie grįžta į Angliją iš užsienio nuo gruodžio 15d. bus suteikta galimybė sutrumpinti saviizoliacijos ir karantino trukmę.

Visi keliautojai, kurie į Anglija atvyks lėktuvais, keltais ir traukiniais po 5 dienų, po savo atvykimo, atlikę tyrimą dėl koronoviruso ir gavę neigiamą atsakymą galės nutraukti karantino režimą ir saviizoliaciją. Planuojama, jog ši tvarka įsigalios nuo gruodžio 15 dienos. Tiesa, tyrimas ir testas bus mokamas. Jį reikės atlikti pačiam keliautojui privačiose klinikose, kuriose testų kainos svyruoja nuo 65 iki 120 svarų

Primename, kad šiuo metu atvykus į Angliją iš užsienio šalies privaloma 14 dienų saviizoliacija.

Grantas Shappsas pridurė, jog šis sprendimas buvo priimtas siekiant su sustiprinti transporto ir turizmo sektorių, bet ir tuo pačiu bandant laikytis visų saugumo priemonių.

„Mūsų naujoji testavimo strategija leis mums laisviau keliauti, pamatyti artimuosius ir skatinti tarptautinį verslą. Suteikdami žmonėms galimybę atlikti testą 5 dieną po atvykimo į šalį, mes taip pat remiame kelionių industriją, kuriai ir toliau atkuriama pandemija” – teigė G. Shappsas.

Škotija ir Šiaurės Airija svarsto pritaikyti panašią testavimo strategiją atvykstantiems keleiviams.

Šią žinią džiugiai sutiko Anglijos aviacijos sektoriaus atstovai.

„Labai sveikiname šį vyriausybės sprendimą. Mes visada laikėmės pozicijos, jog teisės atlikti koronaviruso testą privačiai ir taip sutrumpinti karantinavimo trukmę įvedimas yra viena iš pagrindinių priemonių, kuri paskatins žmones ir vėl keliauti” – savo pranešime teigė pigių skrydžių „Easyjet” oro bendrovės vadovas Johanas Lundgrenas.

Atvykstantiems keleiviams, kurie nuspręs nesidaryti testo, saviizoliacijos trukmė ir karantinavimo režimas nebus trumpinamas ir išliks toks pat – 14 dienų.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!