izoliacijos pakeitimai

Atnaujintas koronaviruso paveiktų šalių sąrašas. Įtraukta Škotija ir Velsas

Nuo šio pirmadienio, lapkričio 23 dienos, įsigalioja atnaujintas koronaviruso paveiktų šalių sąrašas. Sąrašą papildė Škotija ir Velsas.*

Lietuvai patekus į raudonąją zoną, paveiktomis šalimis laikomos tik pilkojoje zonoje esančios valstybės ir regionai: Šiaurės Airija, Velsas, Škotija, Lichtenšteinas ir Šveicarija, taip pat visos trečiosios šalys. Atvykus iš šių paveiktų šalių būtina izoliacija arba tyrimas koronavirusui (COVID-19) nustatyti.

Tyrimą galima atlikti ir atvykus į Lietuvą, tačiau privaloma izoliacija tol, kol bus gautas neigiamas koronaviruso tyrimo rezultatas. Net ir turint neigiamą tyrimo rezultatą, rekomenduojama 10 dienų nuo grįžimo ar atvykimo į Lietuvą apriboti kontaktų skaičių, nesilankyti žmonių susibūrimo vietose.

Keliaujant iš žalios, geltonos arba raudonos zonos valstybių apribojimai nėra taikomi. Tai reiškia, jog nereikia atlikti testo dėl koronaviruso ar būti saviizoliacijoje.

Primename, kad LR vyriausybė nuo lapkričio 16d. reaguodama į tai, kad Danijos, Ispanijos, Italijos, JAV, Nyderlandų ir Švedijos audinių auginimo ūkiuose nustatyta mutavusi koronaviruso (COVID-19) atmaina įmasi papildomų prevencijos priemonių ir įveda reikalavimą atvykstantiems iš šių valstybių atlikti koronaviruso nustatymo testą, tačiau situacijai pagerėjus buvo priimtas sprendimas, kad nuo lapkričio 23 d. atvykstantiems iš šių šalių keliautojams testas dėl koronaviruso nustatymo nebebus reikalingas.

Paveiktų šalių žemėlapį, pagal kurį sudaromas sąrašas galite rasti žemiau:

paveiktų šalių sąrašas

*šaltinis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija – https://sam.lrv.lt

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!