aviacinis ziemos sezonas

Artėjantis aviacinis žiemos sezonas Lietuvos oro uostuose: bus galima skristi 56 kryptimis

Spalio mėnesio pabaigoje prasidėsiantis aviacinis žiemos sezonas atneš pokyčių ir į Lietuvos oro uostus: į tvarkaraščius sugrįš keleivių pamėgtos šaltojo sezono kryptys ir atsiras visiškai naujų, o kai kurie skrydžiai laikinai pasitrauks iki pavasario-vasaros. Lietuvos oro uostų duomenimis, šią žiemą iš Vilniaus oro uosto reguliariais skrydžiais bus galima pasiekti 36, iš Kauno – 16, o Palangos – 4 Europos miestus.*

Didžiausia naujiena, keliaujantiems iš Vilniaus, be abejonės bus trys saulėtos kryptys – tiesioginiai reguliarūs bendrovės airBaltic skrydžiai į Dubajų, Tenerifę ar Gran Kanariją.

Šį rudenį ir žiemą daugiausia maršrutų – net 5 – iš Vilniaus Lietuvą jungs su didžiausia Europos ekonomika Vokietija. Lėktuvai iš Vilniaus taip pat skris į Jungtinės Karalystės sostinę Londoną ir Prancūzijos sostinę Paryžių. Kitų metų sausį planuojama atnaujinti maršrutą į Grenoblį (Prancūzija). Žiemos sezonu iš Vilniaus taip pat bus tęsiami tiesioginiai skrydžiai į Austrijos sostinę Vieną ir Belgijos sostinę Briuselį.

aviacinis ziemos sezonas

Svarbią šalies jungtį su Jungtine Karalyste, Airija, Norvegija, Ispanija toliau užtikrins Kauno oro uostas. Jau aišku, kad žiemą iš Kauno keleiviai galės pasiekti net keturis Jungtinės Karalystės miestus: Londoną, Liverpulį, Edinburgą ir Bristolį. Oru bus pasiekiami Bergenas, Olesiundas ir Stavangeris Norvegijoje, Airijoje – Dublinas ir Šanonas. Tarp Kauno oro uosto naujienų – nuo spalio pabaigos startuosiantis maršrutas į Milaną Italijoje.

Iš Palangos oro uosto žiemos aviacijos sezonu keleiviai reguliariai galės nuskristi į Rygą, Londoną, Kopenhagą ir Oslą.

Pasak Tomo Zitikio, Lietuvos oro uostų maršrutų plėtros vadovo, šaltuoju metu žmonių poreikiai ir Lietuvos keliautojų įpročiai pakinta dėl pačių įvairiausių priežasčių – prasideda mokslo metai, pamėgtuose kurortuose atvėsta orai, todėl pakinta ir skrydžių paklausa, ypač tam tikromis kryptimis. Ekspertas teigia, kad mūsų regiono rinkos paklausa skrydžiams žiemos sezono metu, lyginant su vasaros laikotarpiu, gali mažėti net apie 40-50 proc.

„Kasmet pokyčius lemiantis sezoniškumas yra įprasta Europos aviacijos rutinos dalis, lemianti tai, kad oro bendrovės peržiūri savo krypčių žemėlapius. Dėl savo verslo modelio daugiau pokyčių vykdo žemų kainų oro linijų bendrovės – laikinai stabdo skrydžius tam tikromis kryptimis, pavyzdžiui, populiariomis vasarą. Tai yra natūralu, nes pietų Europoje ir kitur žiemos metu dalis viešbučių kompleksų apskritai užsidaro, nes turizmas atslūgsta. Bet pavasarį daugelis populiarių maršrutų vėl sugrįžta ir poilsinis turizmas įsibėgėja iš naujo“, – pastebi Lietuvos oro uostų maršrutų plėtros vadovas.

Dėl šio dėsningumo, anot T. Zitikio, Lietuvos oro uostai ypač didelį dėmesį skiria susisiekimui su svarbiausiomis Europos sostinėmis, kurios dažnai tampa vartais į tolesnius kraštus, o atsivėrusias galimybes šiemet aktyviai siekia išnaudoti tradicinės oro bendrovės

Pavyzdžiui, Suomijos oro linijų bendrovė Finnair iš Vilniaus į Helsinkį šių metų žiemos aviacijos sezonu vykdys po keturis skrydžius per dieną. Vokietijos bendrovės Lufthansa skrydžiai iš Vilniaus į Frankfurtą vyks dukart per dieną. Skandinavijos oro linijų SAS skrydžių skaičius į Kopenhagą nuo spalio pabaigos išaugs iki 19 per savaitę, o į Stokholmą iš Lietuvos oro uostų kiekvieną savaitę bus rengiama 12 skrydžių.

Reguliarius skrydžius Lietuvoje žiemos sezonu numato vykdyti 12 oro bendrovių, iš kurių 9 yra tradicinės ir dar trys – žemų kaštų oro bendrovės. 

*šaltinis – https://www.ltou.lt/lt/ziniasklaidai/naujienos-1/aviacijos-ziemos-sezonas-lietuvos-oro-uostuose


Planuojate kelionę? Turime jums keletą patarimų:

  • Ieškote pigių skrydžių bilietų?

Skrydžių bilietų paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner paslaugomis.

Skyscanner – geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Viešbučių ir nakvynės vietų ieškokite per Booking.com rezervavimo sistemą.

728*90

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote ekskursijos, įdomaus restorano, muziejaus ar neeilinių pramogų?

Keliautojams, kurie savo kelionės metu ieško, ką įdomaus nuveikti, pamatyti ar patirti siūlome pasinaudot GetYourGuide platforma.

728*90

GetYourGuide – internetinė platforma, kuri padeda rasti geriausius pasiūlymus ir įdomiausias patirtis svečioje šalyje. Ši platforma siūlo didžiulį neeilinių veiklų ir pramogų pasirinkimą – nuo ekskursijų, ekstremalių pramogų iki kulinarinių kelionių net 170 pasaulio šalių!60 milijonų keliautojų jau pasinaudojo šia platforma užsisakydami savo potyrius, todėl mes drąsiai rekomenduojame naudotis GetYourGuide ir patirti daugybę neišdildomų įspūdžių savo kelionių metu! Nuorodą į šią platformą rasite čia.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars automobilių nuomos rezervacijos sistema.

EN - 728x90

Rentalcars – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus ir norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionei kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
5 1 Įvertinimas
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!