Akcija! Visos Lonely Planet knygos ir kelionių vadovai su 40% nuolaida!

Vienas didžiausių pasaulyje kelionių vadovų ir literatūros apie keliones platintojų Lonely Planet skelbia juodojo penktadienio (angl. „Black Friday”) akciją ir siūlo įsigyti visą jų produkciją su nuolaidomis iki 40%!

Lonely Planet – leidykla ir įmonė, kuri specializuojasi literatūroje apie keliones. Ją 1972 metais įkūrė sutuoktiniai Maurren ir Tony Meeleriai. Kompanijos šūkis – „Tiesiog keliauk”! Nuo pirmojo kelionių vadovo išleidimo Lonely Planet leidiniai susilaukė puikių skaitytojų atsiliepimų ir milžiniško populiarumo. Keliautojai mėgsta šiuos leidinius, nes juose galima rasti žemėlapius su lankytinomis vietomis, daugybę geros kokybės vietovių nuotraukų. Vadovuose suteikiama specifinių patarimų, kaip elgtis vienoje ar kitoje šalyje – kiek palikti arbatpinigių, kiek kainuoja viena ar kita prekė, koks transportas vyksta iš taško A į tašką B. Visos Lonely Planet knygos ir kelionių vadovai yra platinami ir elektroninėmis versijomis.

Kainos su akcijos pavyzdį, kelionių vadovui po Lietuvą, Latviją ir Estija, galite rasti žemiau:

Lonely Planet

Akcijos sąlygos ir taisyklės:

  • Akcija galioja ribota laiką;
  • 40% nuolaida galioja visiems spausdos ir elektroniniams produktams;
  • Akcija taikoma tik tiems produktams, kurie įsigyti per Lonely Planet elektroninę parduotuvę

Daugiau informacijos apie akciją galite rasti čia.

Nusipirkote Lonely Planet kelionių vadovą ir planuosite kelionę? Turime jums keletą patarimų:

Skrydžių paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner.net paslaugomis. Skyscanner.net – didžiausia, greičiausia ir geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Ši sistema jūsų užklausos metu palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner.net pateikti variantai būna pigesni ir geresni, nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

Nakvynės ieškokite per Booking.com arba Airbnb nakvynės vietų rezervavimo sistemomas.

Booking.com yra yra viena didžiausių, populiariausių ir plačiausią viešbučių tinklą siūlanti rezervacijos sistema pasaulyje, ten galite rasti daugiau kaip 2 563 380 viešbučių ir apgyvendimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti daugiau kaip 250 000 nuomojamų būstų 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu? Siūlome pasinaudoti Rentalcars.com automobilių nuomos rezervacijos sistema. Rentalcars.com – didžiausią ir plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus pigiai ar norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionės metu kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!