keltų bilietai iš Švedijos

Akcija! TT Line keltų bilietai iš Švedijos su 25% nuolaida!

Šių metų juodojo penktadienio (angl. „Black Friday) akcijos tik įsibėgėja! Keltų bilietai iš Švedijos į Lietuvą su nuolaidomis iki 25%! Bilietus siūlo TT Line laivybos kompanija.

keltų bilietai iš Švedijos

TT Line – privati laivybos kompanija įkurta prieš 50 metų. Per metus TT-Line perveža beveik 900 000 keleivių, 180 000 automobilių ir daugiau kaip 400 000 krovininių, todėl yra tiesioginio transporto lyderis tarp Vokietijos, Lietuvos, Lenkijos ir Švedijos. Šiuolaikiški, modernūs TT-Line laivai, kuriuose dirba patyrusi įgula, savo keleiviams siūlo maksimalų komfortą, saugumą ir patikimumą.

Keltų bilietų kainos pavyzdį su akcija galite rasti žemiau:

Akcijos sąlygos ir taisyklės:

  • Bilietą galite užsisakyti lapkričio 23-26 dienomis;
  • Kelionės data: iki 2020 gruodžio 16 dkelionėms iš Švedijos ir  iki 2020 gruodžio 31 d. kelionėms iš Lietuvos;
  • Pasiūlymo kiekis ribotas
  • Taikomas SMART / FLEX tarifų bilietams ir kajutėms;
  • 25 % nuolaida pasinaudoti galite užsisakant bilietus įvedę nuolaidos kodą TTWEEK25.

Daugiau informacijos apie akciją galite rasti čia.

Keltų bilietus galite įsigyti TT Line interneto svetainėje – ttline.com

Nusipirkote keltų bilietus su nuolaida ir planuosite kelionę? Turime jums keletą patarimų:

Nakvynės ieškokite per Booking.com arba Airbnb nakvynės vietų rezervavimo sistemomas.

Booking.com yra yra viena didžiausių, populiariausių ir plačiausią viešbučių tinklą siūlanti rezervacijos sistema pasaulyje, ten galite rasti daugiau kaip 2 563 380 viešbučių ir apgyvendimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti daugiau kaip 250 000 nuomojamų būstų 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu? Siūlome pasinaudoti Rentalcars.com automobilių nuomos rezervacijos sistema. Rentalcars.com – didžiausią ir plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus pigiai ar norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionės metu kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!