TAP Air Portugal

Akcija! TAP Air Portugal bilietų išpardavimas! Skrydžiai į JAV, Braziliją, Meksiką tik nuo 60Eur!

Pagrindinis portugalų oro vežėjas TAP Air Portugal švenčia 75 metų gimtadienį. Šią progą aviakompanija nusprendė paminėti pasiūlydama 75 000 labai pigių tarpžemyninių skrydžių bilietų. Bilietų kainos prasideda vos nuo 60Eur į vieną pusę. Tai puiki proga įsigyti labai pigių bilietų kitų metų kelionėms.

Tap Air Portugal akcija galioja skrydžiams iš Lisabonos ir Porto oro uostų. Radome pigių bilietų šiems maršrutams:

Lisabona – Majamis/San Franciskas/Niujorkas/Monrealis/Kankunas/Resifė/Maputu

Porto – Niujorkas.

Akcija galioja iki gruodžio 12 dienos.

Daugiau informacijos galite rasti čia.

Skrydžių datos ir bilietų įsigijimas: 

Žemiau rasite keletą pavyzdžių su skrydžių datomis ir kainomis. Nusprendę įsigyti skrydžių bilietus, paspauskite ant mygtuko ar paveikslėlio ir būsite nukreipti į Skyscanner.com svetainę, kur galėsite paieškoti skrydžių sau tinkamoms datoms ar maršrutais.

Skyscanner.net – greičiausia ir geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Jūsų užklausos metu ši sistema palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner.net pateikti variantai būna pigesni ir geresni nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums.

2021-04-16 Lisabona – Majamis:

Pirkti skrydžių bilietus

2021-05-12 Lisabona – San Franciskas:

TAP Air Portugal
Pirkti skrydžių bilietus

2021-04-14 Lisabona – Kankunas:

Pirkti skrydžių bilietus

2021-04-14 Lisabona – Monrealis:

Pirkti skrydžių bilietus

2021-04-16 Porto – Niujorkas:

Pirkti skrydžių bilietus

Taip pat atidžiau paieškoję, radome, kad ši akcija galioja ir skrydžiams Europoje. Keletą pavyzdžių skrydžiams iš Portugalijos pirmyn-atgal galite rasti žemiau:

TAP Air Portugal
Pirkti skrydžių bilietus

2021-01-22/2021-01-29 Lisabona – Stokholmas – Lisabona:

Pirkti skrydžių bilietus

Planuojate kelionę? Turime jums keletą patarimų:

  • Ieškote pigaus viešbučio?

Viešbučių ir nakvynės vietų ieškokite per Booking.com rezervavimo sistemą.

Booking.com yra viena didžiausių ir populiariausių rezervacijos sistemų pasaulyje. Šioje platformoje rasite daugiau nei 2 563 380 viešbučių ir apgyvendinimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote išskirtinės vietos nakvynei?

Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti virš 250 000 nuomojamų būstų net 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

  • Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu?

Siūlome pasinaudoti Rentalcars.com automobilių nuomos rezervacijos sistema.

Rentalcars.com – plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau nei 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus ir norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionei kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!