ryanair

Akcija! Perkant vieną Ryanair skrydžių bilietą, kitas dovanų!

Viena didžiausių ir populiariausių Europos pigių skrydžių oro bendrovė Ryanair irgi neria į juodojo penktadienio (angl. „Black Friday”) karštinę ir siūlo įsigyti vieną skrydžio bilietą, o kitą gauti dovanų!

Ryanair

Akcija galioja iki lapkričio 27 dienos vidurnakčio (Jungtinės Karalystės laiku). Akcija taikoma skrydžiams, kurie vyks nuo 2020 metų gruodžio 1 iki 2021 metų kovo 27 dienos.

Skrydžių bilietų su akcija rezervacijos pavyzdys:

Kaip pasinaudoti šia akcija?

1. Ieškokite skrydžio ir nepamirškite, kad skrydis turi būti bent dviem žmonėms.

2. Ieškokite „Įsigykite bilietą ir kitą gaukite nemokamai“ ženklų.

3. Pasirinkite šios akcijos ženklu pažymėtą skrydį.

4. Užbaikite užsakymą ir mėgaukitės nemokamu skrydžiu.

Skrydžių bilietus galite įsigyti oficialioje Ryanair interneto svetainėje – ryanair.com

Akcijos taisyklės ir sąlygos:

  • Bilietų kiekis ribotas.
  • Akcija taikoma tik rinktiniams maršrutams.
  • Akcija taikoma tik grupiniams užsakymams (daugiau nei 1 keleivio).

Daugiau informacijos apie akciją galite rasti čia.

Nusprendėte skristi pasinaudojus šią akcija ir įsigijote skrydžių bilietus? Šaunu! Pats metas surasti vietą, kur galėtumėte ir apsistoti pigiai savo kelionės metu. Norint surasti pigų viešbutį siūlome naudotis Booking.com paslaugomis. Booking.com yra viena didžiausių, populiariausių ir plačiausią viešbučių tinklą siūlanti rezervacijos sistema pasaulyje, čia galite rasti daugiau kaip 2 563 380 viešbučių ir apgyvendimo vietų labai geromis kainomis.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje galite pasirinkti jums tinkamą kelionės tikslą bei datas ir būsite nukreipti į Booking.com svetainę, kur lengvai, paprastai ir pigiai galėsite užsisakyti viešbutį savo kelionei.

Booking.com

Keliautojams, kurie nori patirti dar daugiau įspūdžių siūlome vietos savo nakvynei ieškoti Airbnb platformoje. Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti daugiau kaip 250 000 nuomojamų būstų 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje galite pasirinkti jums tinkamą kelionės tikslą bei datas ir būsite nukreipti į Airbnb platformą, kur lengvai ir paprastai rasite daugybę privačių būstų savo kelionei.

Išsirinkote kur apsistoti per Airbnb, bet tai bus pirmas, kai naudojate šią platformą? Rekomenduojame vietą nakvynei užsakyti spustelėjus šią nuorodą. Padarę tai, gausite iki 50Eur nuolaidą savo pirmam užsakymui. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu? Siūlome pasinaudoti Rentalcars.com automobilių nuomos rezervacijos sistema. Rentalcars.com – didžiausią ir plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus pigiai ar norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionės metu kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!