norwegian cruise line

Akcija! Norwegian Cruise Line kruizai su 30% nuolaidomis!

Norwegian Cruise Line skelbia juodojo penktadienio (angl. Black Friday) akciją ir siūlo įsigyti kruizus su nuolaidomis iki 30%! Norwegian Cruise Line kruizai – puiki proga išbandyti naują keliavimo būdą ir pamatyti daug šalių vienos kelionės metu.

norwegian cruise line

Norwegian Cruise Line – 1966 metais Jungtinėse Amerikos Valstijose įkurta kruizinių laivų kompanija. Kompanijos laivų flotilę sudaro net 17 įspūdingų lainerių. Kompanijos laivynas laikomas vienu „jauniausių” pasaulyje, vidutinis laivų amžius tik 5 metai. NCL šūkis – „būk laisvas”, kuris reiškia, jog plaukdami vienu iš kompanijos kruizu savo atostogas galėsite praleisti neįpareigojančiai ir kaip patys norite. Kruizo metu iš jūsų nebus reikalaujama vilkėti švarko ar suknelės oficialių vakarienių metu, patys galėsite išsirinkti staliuką, prie kurio norite sėdėti. Dar vienas svarbus aspektas, kodėl keliautojai pamėgo NCL kruizinius laivus – kajučių siūlomas plotas. Jis gali siekti net iki 70 kvadratinių metų vienai kajutei.

Pabandėme paieškoti pigaus kruizo su šia akcija ir radome neblogą variantą kitų metų lapkričiui:

7 dienų/6 naktų kruizas, kuris išvyksta iš Lisabonos (grįžimas taip pat į Lisaboną) dabar kainuoja tik 1420Eur dviem žmonėms vidinėje kajutėje.

Paieškoti sau tinkamo kruizo galite patys NCL interneto svetainėje – ncl.com.

Akcijos sąlygos ir taisyklės:

  • Akcija vyksta iki šių metų gruodžio 10 dienos;
  • Akcijai netaikomi kitų nuolaidų kodai/kuponai t.y. kitos akcijos nėra sumuojamos;
  • Akcija netaikoma 1-3 dienų kruizams.

Daugiau informacijos apie akciją galite rasti čia.

Nusprendėte plaukti vienu iš Norwegian Cruise Line kruizu ir ieškosite pigių skrydžių ar nakvynės prieš/po kruizo? Turime jums keletą patarimų:

Skrydžių paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner.net paslaugomis. Skyscanner.net – didžiausia, greičiausia ir geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Ši sistema jūsų užklausos metu palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner.net pateikti variantai būna pigesni ir geresni, nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

Nakvynės ieškokite per Booking.com arba Airbnb nakvynės vietų rezervavimo sistemas.

Booking.com yra viena didžiausių, populiariausių ir plačiausią viešbučių tinklą siūlanti rezervacijos sistema pasaulyje, ten galite rasti daugiau kaip 2 563 380 viešbučių ir apgyvendimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti daugiau kaip 250 000 nuomojamų būstų 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu? Siūlome pasinaudoti Rentalcars.com automobilių nuomos rezervacijos sistema. Rentalcars.com – didžiausią ir plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus pigiai ar norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionės metu kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
5 1 Įvertinimas
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!