lufthansa bilietai

Akcija! Lufthansa bilietai su 30Eur nuolaida panaudojus nuolaidos kodą!

Pagrindinės ir didžiausios Vokietijos avialinijos Lufthansa skelbia juodojo penktadienio (angl. „Black Friday”) akciją ir siūlo pasinaudoti 30Eur nuolaida sekančiam jūsų skrydžiui.

Bilietus su nuolaida galima įsigyti visiems Lufthansa skrydžiams, kurie vyksta iš Vokietijos, Austrijos, Prancūzijos, Ispanijos, Šveicarijos, Nyderlandų, Belgijos ir Lenkijos oro uostų. Kodus kiekvienai šaliai rasite žemiau:

 • Vokietija: ZFL59R20QHEQ
 • Austrija: ZB0TRNHQHGVC
 • Prancūzija: Z4U6G8T580H3
 • Ispanija: ZEFCAP5JRAJ9
 • Šveicarija: ZCV1JPN6UO0F
 • Nyderlandai: Z9TFL53RUQT6
 • Belgija: Z35JNF3IKUVB
 • Lenkija: Z1HRUQTUM2R0

Kaip įsigyti Lufthansa bilietus su nuolaidos kodu? Norint panaudoti nuolaidos kodą perkant bilietus per Lufthansos rezervacijos sistemą paskutiniame žingsnyje – apmokėjimo metodo pasirinkimas (angl. „Choose payment method”) laukelyje – gauti nuolaidą savo skrydžiui (angl. „Get discount on your fare” įveskite vieną iš nuolaidos kodų (priklausomai nuo šalies iš kurios vyks skrydis) ir iškart pastebėsite, kad 30Eur nuolaida buvo pritaikyta.

Skrydžių bilietus galite įsigyti oficialioje Lufthansa interneto svetainėje – www.lufthansa.com

Akcijos pavyzdys skrydžiui iš Frankfurto į Vilnių:

lufthansa bilietai

„Lufthansa bilietai su 30Eur nuolaida” akcijos sąlygos:

 • Nuolaidos kodas galioja visiems skrydžių bilietams įsigytiems per Lufthansa.com interneto svetainę iki šių metų lapkričio 30 dienos.
 • Skrydžių laikotarpis – 2020m. lapkričio 27d. – 2021m. spalio 31d.
 • Vienam užsakymui galima panaudoti tik vieną kodą.

Daugiau informacija apie šią akciją galite rasti čia.

Nusprendėte pigiai skristi pasinaudojus šią akcija? Šaunu! Pats metas surasti vietą, kur galėtumėte ir apsistoti pigiai savo kelionės metu. Norint surasti pigų viešbutį siūlome naudotis Booking.com paslaugomis. Booking.com yra viena didžiausių, populiariausių ir plačiausią viešbučių tinklą siūlanti rezervacijos sistema pasaulyje, čia galite rasti daugiau kaip 2 563 380 viešbučių ir apgyvendimo vietų labai geromis kainomis.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje galite pasirinkti jums tinkamas kelionės datas ir būsite nukreipti į Booking.com svetainę, kur lengvai, paprastai ir pigiai galėsite užsisakyti viešbutį savo kelionei.

Booking.com

Keliautojams, kurie nori patirti dar daugiau įspūdžių siūlome vietos savo nakvynei ieškoti Airbnb platformoje. Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti daugiau kaip 250 000 nuomojamų būstų 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų.

Žemiau esančiame paieškos valdiklyje galite pasirinkti jums tinkamas kelionės datas ir būsite nukreipti į Airbnb platformą, kur lengvai ir paprastai rasite daugybę privačių būstų savo kelionei.

Išsirinkote kur apsistoti per Airbnb, bet tai bus pirmas, kai naudojate šią platformą? Rekomenduojame vietą nakvynei užsakyti spustelėjus šią nuorodą. Padarę tai, gausite iki 50Eur nuolaidą savo pirmam užsakymui. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu? Siūlome pasinaudoti Rentalcars.com automobilių nuomos rezervacijos sistema. Rentalcars.com – didžiausią ir plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus pigiai ar norint užsisakyti vietą nakvynei savo kelionės metu kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Sulaukę daugiausia balsų
Rodyti visus komentarus
Dariuš
Skaitytojas
Dariuš
2020-11-25 19:13

Neveikia Lenkijai skirtas kodas..

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!