Costa kruizai

Akcija! Costa kruizai su nuolaidomis iki 50%!

Costa Cruises skelbia juodojo penktadienio (angl. Black Friday) akciją ir siūlo įsigyti kruizus su nuolaidomis iki 50%! Costa kruizai – puiki proga išbandyti naują keliavimo būdą ir pamatyti daug šalių vienos kelionės metu.

Costa Cruises – viena didžiausių kruizinių laivų kompanijų Europoje. Jų laivyną sudaro net 11 įspūdingų lainerių. Kadangi Costa Cruises yra itališko kapitalo įmonė jos laivuose vyrauja užburianti Italijos atmosfera. Plaukdami Costa laivais galėsite mėgautis be galo skaniais itališkos virtuvės patiekalais bei gėrimais. Laivuose kasdien vyksta smagios itališko stiliaus pramogos – šokių ir kalbų pamokos, animatorių ir atlikėjų iš viso pasaulio pasirodymai, nemokami sporto ir grupiniai užsiėmimai.

Pabandėme paieškoti pigaus kruizo su šia akcija ir radome neblogą variantą kitų metų gegužei:

8 dienų/7 naktų kruizas, kuris išvyksta iš Romos (grįžimas taip pat į Romą) dabar kainuoja tik 649Eur dviems žmonėms vidinėje kajutėje!

Paieškoti sau tinkamo kruizo galite patys Costa Cruises interneto svetainėje – costacruises.com.

Akcijos sąlygos ir taisyklės:

  • Akcija vyksta nuo šių metų lapkričio 25 iki gruodžio 16 dienos;
  • Akcijai netaikomi kitų nuolaidų kodai/kuponai t.y. kitos akcijos nėra sumuojamos;
  • Įdomu! Įsigijus kruizą su šia akcija jį nemokamai galėsite atšaukti likus ne mažiau nei 15 dienų iki išplaukimo!

Daugiau informacijos apie akciją galite rasti čia.

Nusprendėte plaukti vienu iš Costa kruizu ir ieškosite pigių skrydžių ar nakvynės prieš/po kruizo?

Skrydžių paieškai siūlome pasinaudoti Skyscanner.net paslaugomis. Skyscanner.net – didžiausia, greičiausia ir geriausias kainas siūlanti skrydžių paieškos sistema pasaulyje! Ši sistema jūsų užklausos metu palygina net 1200 kompanijų siūlomas skrydžių kainas ir pateikia geriausius skrydžių bilietų pasiūlymus. Mes patys, ieškodami pigių skrydžių pasiūlymų, ne kartą įsitikinome, kad Skyscanner.net pateikti variantai būna pigesni ir geresni, nei kitų skrydžių paieškos sistemų, todėl drąsiai rekomenduojame šią platformą jums. Nuorodą į platformą rasite čia.

Nakvynės ieškokite per Booking.com arba Airbnb nakvynės vietų rezervavimo sistemomas.

Booking.com yra yra viena didžiausių, populiariausių ir plačiausią viešbučių tinklą siūlanti rezervacijos sistema pasaulyje, ten galite rasti daugiau kaip 2 563 380 viešbučių ir apgyvendimo vietų labai geromis kainomis. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

Airbnb – tai internetinė platforma, kuri sujungia savarankiškai keliaujančius žmones su tais, kurie nori išnuomoti savo būstą. Bendravimas tarp nuomotojų ir jų svečių yra vienas pagrindinių aspektų, kurį siūlo ši platforma. Šiuo metu Airbnb galima rasti daugiau kaip 250 000 nuomojamų būstų 192 pasaulio šalyse – nuo mažyčių kambarėlių iki didžiulių pilių ar net privačių salų. Nuorodą į šią rezervacijos sistemą rasite čia.

Ieškote pigios automobilių nuomos savo kelionės metu? Siūlome pasinaudoti Rentalcars.com automobilių nuomos rezervacijos sistema. Rentalcars.com – didžiausią ir plačiausią tinklą siūlanti automobilių nuomos užsakymų kompanija, kuri bendradarbiauja su daugiau 900 nuomos bendrovių net 160 pasaulio šalių. Per šią platformą padaroma daugiau nei 8 000 000 automobilių nuomos užsakymų kasmet.


Jeigu prireiks pagalbos perkant skrydžių bilietus pigiai ar norint užsisakyti vietą nakvynei ar automobilį savo kelionės metu kviečiame su mumis susisiekti el. paštu info@skrendampigiai.lt ar žinute per Facebook. Taip pat savo pastebėjimus ar klausimus galite pateikti komentarų skiltyje žemiau. Skrendampigiai.lt komanda visada stengsis jums pagelbėti ir patarti.

Šiame įraše yra naudojamos partnerių nuorodos (angl. affiliate links). Skrendampigiai.lt gali gauti komisinių dalį dėl produktų ar paslaugų rekomendacijų, kurias pateikia įraše. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
0 0 Įvertinimai
Įvertinkite šį įrašą
Komentarų prenumerata
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Rodyti visus komentarus

Skrendampigiai.lt naujienlaiškis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!

Populiaros žymos

Scroll to Top

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir skriskite pigiai pirmieji!